Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 36. Edizioa 1988  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak36. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 179
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Jorge Silva Melo
 
Tomás Gutiérrez Alea
 
Gerard Courant
Lehiaketatik kanpo
180 min.
 
 
Antonio Isasi Isasmendi
 
Roman Polanski
Lehiaketatik kanpo
 
 
Jeannine Meerapfel
 
Francisco J. Lombardi
 
Manuel Gutiérrez Aragón
Lehiaketatik kanpo
 
 
 
Godfrey Reggio
Lehiaketatik kanpo
 
 
Mike Figgis
Lehiaketatik kanpo
 
Blake Edwards
 
Tony Palmer
Lehiaketatik kanpo
 
Martin Scorsese
Lehiaketatik kanpo
 
 
Huan Jianzhong
 
 
 
Bruno Bigoni
Roberto Duiz
10 min.
 
 
Sidney Lumet
 
Matthias Zschokke
 
 
Danniel Danniel
 
 
 
 
 
 
Oliver Schmitz
 
Fritz Lehner
 
Krzysztof Sowinsky
 
 
Santiago Ríos
Teodoro Ríos
 
 
Rassoul Labuchin
45 min.
 
 
Alberto Gout
101 min.
 
Glauber Rocha
72 min.
 
 
Armando Bo
87 min.
 
Antonio Eguino
87 min.
 
Grupo Cine Sur
Grupo Cine de la base
14 min.
 
Julio Garcia Espinosa
Tomas Gutierrez Alea
27 min.
 
 
Patricio Guzman
100 min.
 
Fernando Mendez
83 min.
 
Ciro Durán
110 min.
 
Leopoldo Torre-Nilsson
74 min.
 
Colectivo cero a la izquierda
Lucio Lleras Monge
105 min.
 
Fernando Ezequiel Solanas
255 min.
 
Adolfo Aristarain
85 min.
 
 
Joaquin Pedro De Andrade
108 min.
 
Humberto Solas
42 min.
 
Jorge Preloran
90 min.
 
Luis Cesar Amadori
107 min.
 
Santiago Alvarez
18 min.
 
Santiago Alvarez
6 min.
 
Alberto Cavalcanti
124 min.
 
Tizuka Yamasaki
103 min.
 
Ricardo Wullcher
100 min.
 
 
Jesus Salvador Treviño
100 min.
 
Nelson Pereira dos Santos
100 min.
 
Emilio Fernandez
95 min.
 
Leon Hirszman
110 min.
 
Luis Alcoriza
100 min.
 
Fernando Birri
33 min.
 
Jorge Sanjines
74 min.
 
Chadi Abdes Salam
102 min.
 
 
 
 
Cesare Zavattini
65 min.
 
 
Jesus Fernandez Santos
84 min.
 
 
Lorenzo Llobet Gracia
90 min.
 
Barbara Loden
105 min.
 
 
Jack Conway
Jacques Tourneur
95 min.
 
Jacques Tourneur
87 min.
 
 
Jacques Tourneur
86 min.
 
Jacques Tourneur
92 min.
 
Jacques Tourneur
73 min.
 
Jacques Tourneur
104 min.
 
Jacques Tourneur
86 min.
 
Jacques Tourneur
65 min.
 
Jacques Tourneur
77 min.
 
Jacques Tourneur
91 min.
 
 
 
 
Jacques Tourneur
26 min.
 
Jacques Tourneur
83 min.
 
Jacques Tourneur
78 min.
 
Jacques Tourneur
97 min.
 
Jacques Tourneur
70 min.
 
Jacques Tourneur
11 min.
 
Jacques Tourneur
89 min.
 
 
 
Jacques Tourneur
83 min.
 
 
Jacques Tourneur
10 min.
 
Jacques Tourneur
66 min.
 
Jacques Tourneur
26 min.
 
Jacques Tourneur
70 min.
 
Jacques Tourneur
86 min.
 
Jacques Tourneur
91 min.
 
Jacques Tourneur
81 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea