tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 60. Edizioa 2012  > Industria > Agenda The Industry Club > Zinemaldiko Agenda Profesionala
Zinemaldiko Agenda Profesionala
 
Agenda profesionala – Larunbata, irailaren 22a

16.00 Prinzipe Zinema, 9. aretoa

Kimuak emanaldia (Gonbidapenarekin)

19:00 Kursaal, The Industry Club, 8. eta 9. aretoak

APPA-ren aurkezpena (Ikus-entzunezko Ekoizpeneko Profesionalen Elkartea):

Ikus-entzunezko Industria espainiarra nola berpiztu eta zergatik diren beharrezkoak pizgarri fiskalak Espainian egindako atzerriko ekoizpenentzat (Industriako eta prentsako akreditatuak)

19:30-21:00 Kursaal, Prentsa Kluba

APPA-ren Happy Hour-a (Ikus-entzunezko Ekoizpeneko Profesionalen Elkartea) (Industriako eta prentsako akreditatuak)

Agenda profesionala – Igandea, irailaren 23a

10:00-14:30 – Kursaal, The Industry Club, 8. eta 9. aretoa

Media programari buruzko informazio-saioa:

Ekoizle independenteentzako laguntzak (Industriako akreditatuak)

14.00 – Kursaal, 2. eta 3. aretoak

IBAU Ibercopia Audiovisual-ren Prentsaurrekoa (Akreditazioarekin)

14:30 – Kursaal, Kongresuetako taberna

Media Garapena informazio-saioa eta koktela (Itxita)

19:30-21:00 – Kursaal, Prentsa Kluba

"Ezagutu Panama" Happy Hour-a (Industriako eta prentsako akreditatuak)

Agenda profesionala – Astelehena, irailaren 24a

ZINEMA MUGIMENDUAN 8

Kutxa Andia ekitaldi-aretoa (Industriako akreditatuak)

09:30 – Gosaria

10:00 AL-KHOROUG LEL-NAHAR, Hala Lotfy (Egipto – 94 min.)

12:00 CHALLAT TUNES, Kaouther Ben Hania (Tunisia-Frantzia – 90 min.)

15:30 MOUG, Ahmed Nour (Egipto-Maroko – 90 min.)

17:30 LE VEAU D'OR, Hassan Legzouli (Frantzia-Maroko – 85 min.)

21:00 – Ni Neu jatetxea

8. Zinema Mugimenduan sarien berri ematea (Gonbidapenarekin)

20:00-21:30 – Kursaal, Prentsa Kluba

Zinema Eraikitzen 22-en Ongietorri kopa (Gonbidapenarekin)

Agenda profesionala – Asteartea, irailaren 25a

ZINEMA ERAIKITZEN 22

Kutxa Andia ekitaldi-aretoa (Industriako akreditatuak)

10:00 – TANTA AGUA, Ana Guevara eta Leticia Jorge (Uruguai - 96 min.)

12:00 – DE MENOR, Caru Alves de Souza (Brasil - 90 min.)

16:00 – ASALTO A LA FÁBRICA DE CALOVENTORES, Estanislao Buisel Quintana (Argentina - 83 min.)

18:00 – LAS NIÑAS QUISPE, Sebastián Sepúlveda (Txile - 90 min.)

11:30-13:00 – Ni Neu jatetxea

Mercosur Audiovisual programa aurkezteko bruncha (Gonbidapenarekin)

12:00-14:00 – Kursaal, The Industry Club, 9. aretoa

Cookie Box aurkezpena:

Dramanagement & Transmedia: enpresak artearen bidez eraldatzen (Industriako akreditatuak)

14.30 – Ni Neu Jatetxea

Galizia Donostian - Zine Gailegoaren Sustapen Koktela (Gonbidapenarekin)

19.30-21.00 – Kursaal, The Industry Club, Prentsa Kluba

Catalan Films Happy Hour-a (Industriako eta prentsako akreditatuak)

20.00-22.00 – Ni Neu Jatetxea

Kolonbiako koktela - Proimágenes Colombia (Gonbidapenarekin)

20.30 – Victoria Eugenia Antzokia

EITB aurkezpena, Gernika bajo las bombas

Agenda profesionala – Asteazkena, irailaren 26a

ZINEMA ERAIKITZEN 22 (Industriako akreditatuak)

Kursaal, K2

08.30 – LAS HORAS MUERTAS, Aarón Fernández (Mexiko - 104 min.)

Cines Trueba

16:00 – GLORIA, Sebastián Lelio (Txile-Frantzia-Argentina - 110 min.)

20:30 – Ni Neu Jatetxea

22. Zinema Eraikitzen sarien berri ematea (Gonbidapenarekin)

10.00-14.00 y 16.00-19.00 Kursaal, The Industry Club, 8. aretoa

IBAIA - Lau Haizetara Dokumentalen Koprodukziorako VIII. Foroa prestatzeko bilera (Itxita)

19:30-21:00 – Kursaal, Prentsa Kluba

Zinema Ikasleen Nazioarteko XI. Topaketako Happy Hour (Ikasle akreditatuak edo gonbidatuak)

Agenda profesionala – Osteguna, irailaren 27a

09:00-18:30 – Kursaal, The Industry Club, 9. aretoa

Europa Distribution Workshop on Digital (Itxita)

EUROPA-LATINOAMERIKA I. KOPRODUKZIO FOROA (Industriako akreditatuak)

09.30-20.00 San Telmo Museoa

09:30-14:30 – Pitching saioak (Ekitaldi aretoa)

11:30-14:30 – Kafea eta Networking-a (Klaustroa)

14:30-16:00 – Koktel-Bazkaria (Klaustroa)

15:30-20.00One to one meeting-ak aukeratutako proiektuetarako (Eliza)

16:00-20.00Networking eta bilera informalak (Klaustroa)

18.15 – Aurkezpenak (Klaustro)

MICA: Zinema eta ikusentzuneko emakume iberoamerikarren sarea

Mugak zeharkatzen dituen zinema: Aholkularitza tailerra koprodukzioetan Fundación Autor-SGAE-ren eskutik

10:00-18:00 – Kursaal, The Industry Club, 8. Aretoa

European Distributor and Exhibitor Network (EDEN) bilera (Itxita)

10.30-14.00 y 15.30-19.00 Ki K Kutxa Andia ekitaldi-aretoko behea

IBAIA - Dokumentalen VIII. Lau Haizetara Koprodukzio Foroa prestatzeko bilera (Itxita)

12:30-13:30 – Kursaal, K1, 2. eta 3. aretoak

TVEren eta FAPAEren prentsaurrekoa (Akreditazioarekin)

20:30 Victoria Eugenia antzokia

RTVEren gala (Gonbidapenarekin)

  • Otra Mirada saria banatzeko ekitaldia
  • Cuéntame telesailaren aurkezpena
Agenda profesionala – Ostirala, irailaren 28a

EUROPA-LATINOAMERIKA I. KOPRODUKZIO FOROA (Industriako akreditatuak)

09.00-19.00 San Telmo Museoa

09:00-10:00Gran Canaria Film Commission-ek eskainitako gosaria (Klaustroa)

10:00-14:00 – Mahai-inguruak / Aurkezpenak (Ekitaldi aretoa)

  • 10.00 – Teknologia berrien erronkak eta aukerak film independenteak ekoizteko eta banatzeko

Moderatzailea: Finn Hallingan; Hizlariak: Thierry Delpit, CN Films; Christine Eloy, Cineart Be; Julián Giraldo, RCN Cine; Ricardo Torres, Hubb Media and Entertainment.

  • 11.00 – Koprodukziorako laguntzak aurkezpena

Susana de la Sierra, Instituto de Cine y Artes Audiovisuales - ICAAko zuzendaria; Blanca Urgell, Eusko Jaurlaritzako kultur-sailburua; André Sturm, Cinema do Brasil-eko presidentea; Elena Vilardell, Ibermedia Programako zuzendaria; Aizpea Goenaga, Etxepare Institutuko zuzendaria.

  • 12.15 – Koprodukzio-foroak: zehaztapenak eta hobekuntzak

Moderatzailea: Manolo Pérez Estremera; Hizlariak: Gerardo Herrero, Tornasol Films; Hernán Musaluppi, Rizoma; Andrea Stavenhagen, Festival Intl. de Cine de Guadalajara.

10:00-19.00One to one meeting-ak aukeratutako proiektuekin (Eliza)

10:00-14:00Networking eta bilera informalak (Klaustroa)

13:00-14.00 – EUSKADI-BRASIL koprodukzio topaketa (Itxita)

ETXEPARE INSTITUTUA eta CINEMA DO BRASIL (Klaustroa)

14.00-15:30 – Koktel-Bazkaria - ETXEPARE INSTITUTUAK eskainia (Industriako Akreditatuak) (Klaustroa)

Focus EUSKADI-BRASIL (Itxita) (Klaustroa)

15:30-19:00Networking eta bilera informalak (Klaustroa)

09.30-14.30 – Kursaal, The Industry Club, 8. eta 9. aretoak

VIII. Lau Haizetara Koprodukzio Foroa - IBAIA (Industriakoakreditatuak) Dokumentalen Koprodukzio Foroa - IBAIA (Industritako akreditatuak)

  • 09.30 Ongietorria eta foroaren aurkezpena.
  • 10.00 Commissioning Editors panelaren aurkezpena.
  • 11.00 Pitching saioak.

12.30-13.30 – Kursaal, Prentsaurreko aretoa

Publikoaren Fundación Autor - SGAE Saria Prentsaurrekoa (Akreditazioarekin

17.00 – Kursaal, The Industry Club, 9. aretoa

CESYA Mahai-ingurua (Industriako Akreditatuak)

19:30 Principe Zinema, 7. aretoa

TVE aurkezpena, Carta a Eva (Gonbidapenarekin)

23:00 San Telmo Museoa

Industriako Festa (Industriako akreditatuak)

 
Aurreko Edizioak "The Industry Club"
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Newsflash

© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea