tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 63. Edizioa 2015  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak63. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 238
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Arnaud Larrieu
Jean-Marie Larrieu
110 min.
(AMAMA)
Asier Altuna Iza
103 min.
Federico Veiroj
80 min.
Agustí Villaronga
125 min.
Pablo Agüero
Zinema Eraikitzen 27
85 min.
Lucile Hadzihalilovic
81 min.
Peter Sollett
103 min.
Ben Wheatley
118 min.
Imanol Uribe
Emanaldi Bereziak
105 min.
Philippe Lesage
118 min.
Rufus Norris
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
93 min.
Álex de la Iglesia
Lehiaketatik kanpo
100 min.
Levan Tutberidze
95 min.
Pere Joan Ventura
Emanaldi Bereziak
78 min.
Alejandro Amenábar
Inaugurazioa Lehiaketatik kanpo
106 min.
Rúnar Rúnarsson
99 min.
Terence Davies
135 min.
Cesc Gay
108 min.
Hans Christian Berger
80 min.
Michal Vinik
85 min.
Scott Graham
85 min.
Svetla Tsotsorkova
90 min.
Valéry Rosier
88 min.
Eugenio Canevari
Zinema Eraikitzen 26
67 min.
Ben Sharrock
99 min.
Rhee Jinwoo
98 min.
Peter Grönlund
92 min.
Sebastián Brahm
Zinema Eraikitzen 27
94 min.
Gabriel Ripstein
85 min.
Michel Franco
92 min.
Lorenzo Vigas
Zinema Eraikitzen 27
93 min.
Patricio Guzmán
82 min.
Pablo Larraín
Inaugurazioa
98 min.
Jayro Bustamante
Zinema Eraikitzen 26
91 min.
Carlos M. Quintela
100 min.
César Augusto Acevedo
Europa-Latinoamerika II. Koprodukzio Foroa
97 min.
David Pablos
Forum Europa-Latinoamerika III. Koprodukzio Foroa
105 min.
Salvador del Solar
Zinema Eraikitzen 26
110 min.
Aly Muritiba
Zinema Eraikitzen 26 Europa-Latinoamerika I. Koprodukzio Foroa
113 min.
Santiago Mitre
103 min.
Julio Hernández Cordón
89 min.
Andrés Di Tella
79 min.
Simon Rouby
82 min.
Marcia Tambutti Allende
98 min.
Corneliu Porumboiu
89 min.
Jem Cohen
110 min.
Tucker Dávila Wood
9 min.
Magnus von Horn
102 min.
Alexander Sokurov
87 min.
Laurie Anderson
75 min.
Eric Khoo
103 min.
Fernando Colomo
101 min.
Ivailo Hristov
97 min.
Paula Ortiz
95 min.
Marco Berger
103 min.
Mercedes Moncada Rodríguez
88 min.
João Salaviza
91 min.
Pedro Rivero
Alberto Vázquez
80 min.
Remton Zuasola
96 min.
Alvaro Longoria
90 min.
Alex Guimerà
Juan Pajares
80 min.
Duke Johnson
Charlie Kaufman
90 min.
Scott Cooper
122 min.
Pablo Trapero
108 min.
Kent Jones
80 min.
Woody Allen
Lehiaketatik kanpo
95 min.
Alfonso Gómez-Rejón
105 min.
Nanni Moretti
Klausurako filma
106 min.
Hou Hsiao-hsien
Inaugurazioa
104 min.
László Nemes
107 min.
Denis Villeneuve
122 min.
Jafar Panahi
82 min.
Hirokazu Koreeda
128 min.
(Txingarra)
Xabi Gutiérrez Márquez
7 min.
(Zeharbidean. Ekinaren sena, Mugaritz)
Pep Gatell
65 min.
Alberto Baamonde Bello
93 min.
(Ezagutza jan)
Luis Germanó
Jorge Martínez
Toni Segarra
22 min.
Andrea Gómez
Luis González
87 min.
(Soniaren ametsa)
Diego Sarmiento Pagán
15 min.
Bego Zubia Gallastegi
65 min.
Verónica Escuer
Cristina Jolonch
47 min.
Caterina Barjau Dachs
Rafael Jorge Martínez Pardo
19 min.
(Trukean ezer)
Daniel Guzmán
99 min.
(Etxera itzultzeko biderik luzeena)
Sergi Pérez Gómez
91 min.
Gracia Querejeta
98 min.
Joaquín Oristrell
79 min.
Ángel Santos
84 min.
Zoe Berriatúa
98 min.
(Errege ijito)
Juanma Bajo Ulloa
115 min.
Alejo Flah
Europa-Latinoamerika I. Koprodukzio Foroa
92 min.
Carlos Rodríguez
56 min.
David González Rudiez
Zinemira Kimuak
4 min.
Lander Camarero
Zinemira Kimuak
30 min.
Jorge Fernández Mayoral
Pablo Iraburu Allegue
Pablo Tosco
65 min.
Tucker Dávila Wood
Zinemira Kimuak
10 min.
Mikel Gurrea
Zinemira Kimuak
22 min.
Josu Martínez
71 min.
Aitor Oñederra
Zinemira Kimuak
10 min.
Gorka Bilbao Ramos
110 min.
George Todria
Zinemira Kimuak
16 min.
Iñigo Salaberria
Zinemira Kimuak
18 min.
Sam Orti Marti
82 min.
Olivier Masset-Depasse
90 min.
Lara Izagirre
95 min.
(Harresiak)
Pablo Iraburu Allegue
Migueltxo Molina Ayestarán
Forum Europa-Latinoamerika III. Koprodukzio Foroa
80 min.
Dani de la Torre
100 min.
Genndy Tartakovsky
86 min.
(Emakumea eta Txoria)
Nicolás Gutiérrez Wenhammar
23 min.
(Gaztelera lehenengo maila)
Guy Dessent
22 min.
Sebastián Palominos
22 min.
(Beldurra)
Michal Blaško
28 min.
Alexandre Astier
Louis Clichy
82 min.
Boris Aljinovic
Harald Siepermann
87 min.
(Tom Txiki eta ispilu magikoa)
Ernesto Padrón
73 min.
Tony Oliver
Ryuichi Yagi
Takashi Yamazaki
95 min.
(Magiaren Etxea)
Jeremy Degruson
Ben Stassen
85 min.
Rush Sturges
80 min.
Guido Perrini
52 min.
Michael Oblowitz
90 min.
Jimmy Chin
Chai Vasarhelyi
90 min.
Jon Herranz Hernández
28 min.
Victor van Vloten
Robert van Wingerden
15 min.
Gabriel Clarke
John McKenna
112 min.
Daniel Hendler
Europa-Latinoamerika I. Koprodukzio Foroa
80 min.
Pepa San Martín
93 min.
Rober Calzadilla
101 min.
Merian C. Cooper
Marguerite Harrison
Ernest B. Schoedsack
71 min.
Merian C. Cooper
Ernest B. Schoedsack
100 min.
Merian C. Cooper
Lothar Mendes
Ernest B. Schoedsack
80 min.
Irving Pichel
Ernest B. Schoedsack
78 min.
Merian C. Cooper
Fred Rickey
Ernest Schoedsack
Michael Todd
Michael Todd, Jr.
Gunter von Fritsch
116 min.
Jorge Dorado
108 min.
jabi Elortegi
60 min.
Orson Welles Orson Welles
58 min.
Pier Paolo Pasolini
120 min.
Pier Paolo Pasolini
104 min.
Pier Paolo Pasolini
106 min.
Pier Paolo Pasolini
110 min.
Pier Paolo Pasolini
99 min.
Pier Paolo Pasolini
105 min.
Marcos García y Mikel Insausti
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea