tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Igandea 22
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
11:25
Pablo Molinero
Aktorea

11:30
Darren Aronofsky
  "Pacificado / Pacified" (Sail Ofiziala)
Ekoizlea

14:45
Takashi Miike
  "Hatsukoi / First Love" (Zabaltegi Tabakalera)
Zuzendaria

15:05
Raffey Cassidy
  "The Other Lamb" (Sail Ofiziala)
Aktorea

16:00
Carlos Sedes
Zinema zuzendaria

17:30
Denise Gough
  "The Other Lamb" (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:30
Jeremy Thomas
  "Hatsukoi / First Love" (Zabaltegi Tabakalera)
Ekoizlea

19:10
Malgorzata Szumowska
  "The Other Lamb" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

20:25
Concha Velasco
Aktorea

 Londres Hotela
11:30
Federico Veiroj
  "Así habló el cambista / The Moneychanger" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria, Elkartutako ekoizlea

11:30
Alejandro Landes
  "Monos" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

11:30
Álvaro Fernández Longoria
  "Sanctuary" (Beste ekintza batzuk)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

18:25
Andrés Wood
  "Araña / Spider" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria

20:45
Carmen Arrufat
  "La inocencia / The Innocence" (New Directors)
Aktorea

Prentsaurrekoa

11:20
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Aitor Arregi (Zuzendaria)
  • Jon Garaño (Zuzendaria)
  • José María Goenaga (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Belén Cuesta (Aktorea)
  • Vicente Vergara (Aktorea)
  • Olmo Figueredo (Ekoizlea)
  • Xabier Berzosa (Ekoizlea)

  • 12:45
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Leticia Dolera (Zuzendaria, Gidoilaria, Aktorea)
  • Aixa Villagrán (Aktorea)
  • Manuel Burque Hodgson (Aktorea, Gidoilaria)
  • Celia Freijeiro (Aktorea)
  • Enric Auquer Sardá (Aktorea)
  • Oriol Maymó (Ekoizle exekutiboa)
  • Domingo Corral (Movistar+-eko ekoizlea)

  • 14:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Ina Weisse (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Nina Hoss (Aktorea)
  • Ilja Monti (Aktorea)
  • Felix Von Boehm (Ekoizlea)
  • Judith Kaufmann (Argazki zuzendaria)

  • 17:00
    EL VERANO QUE VIVIMOS (WARNER). Aurkezpena
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Mercedes Gamero (Ekoizlea)
  • Pablo Nogueroles (Ekoizlea)
  • Olmo Figueredo (Ekoizlea)
  • Blanca Suárez (Antzezlea)
  • Pablo Molinero (Antzezlea)
  • Carlos Sedes (Zuzendaria)
  • Adelfa Calvo (Antzezlea)

  • 18:20
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Sonthar Gyal (Zuzendaria)
  • Dekyid (Aktorea)
  •  Sonam Nyima (Aktorea)
  • Feng Jiamei (Ekoizle exekutiboa)
  • Chen Junjie (Ekoizlea)
  • Du Qing Chun (Ekoizlea)

  • Photocall

    10:50
    Kursaal - guneko terraza
  • Aitor Arregi (Zuzendaria)
  • Jon Garaño (Zuzendaria)
  • José María Goenaga (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Belén Cuesta (Aktorea)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Vicente Vergara (Aktorea)
  • Xabier Berzosa (Ekoizlea)
  • Olmo Figueredo (Ekoizlea)
  • Iñaki Gómez (Ekoizlea)
  • Iñigo Obeso (Ekoizlea)
  • Fernando Larrondo (Ekoizle exekutiboa)
  • Miguel Menéndez de Zubillaga (Ekoizle exekutiboa)

  • 12:15
    Kursaal - guneko terraza
  • Leticia Dolera (Zuzendaria, Gidoilaria, Aktorea)
  • Enric Auquer Sardá (Aktorea)
  • Manuel Burque Hodgson (Aktorea, Gidoilaria)
  • Celia Freijeiro (Aktorea)
  • Aixa Villagrán (Aktorea)
  • Oriol Maymó (Ekoizle exekutiboa)
  • Eguraldia txarra bada, Kursaal guneko Foyer-ean egingo da.

    13:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Ina Weisse (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Nina Hoss (Aktorea)
  • Ilja Monti (Aktorea)
  • Felix Von Boehm (Ekoizlea)
  • Judith Kaufmann (Argazki zuzendaria)

  • 15:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Sonthar Gyal (Zuzendaria)
  • Dekyd (Aktorea)
  • Sonam Nyima (Aktorea)
  • Feng Jiamei (Ekoizle exekutiboa)
  • Chen Junjie (Ekoizlea)
  • Du Qing Chun (Ekoizlea)

  • 16:45
    "EL VERANO QUE VIVIMOS" (WARNER)
    Kursaal - guneko terraza
  • Mercedes Gamero (Ekoizlea)
  • Pablo Nogueroles (Ekoizlea)
  • Olmo Figueredo (Ekoizlea)
  • Blanca Suárez (Aktorea)
  • Pablo Molinero (Aktorea)
  • Carlos Sedes (Zinema zuzendaria)
  • Adelfa Calvo (Aktorea)
  • Toni Novella (Ekoizlea)
  • Ramón Campos (Ekoizlea)

  • 18:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Damien Manivel (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Diego Vega (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Daniel Vega (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Rodrigo Sánchez Patiño (Aktorea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (New Directors)
  • Jorunn Myklebust (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Josefine Frida Petersen (Aktorea)

  • Hinde Boujemaa (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hakim Boumsaoudi (Aktorea)
  • Hend Sabri (Aktorea)
  • Lofti Abdelly

  • Damien Manivel (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Sonthar Gyal (Zuzendaria)
  • Dekyd (Aktorea)
  • Sonam Nyima (Aktorea)
  • Feng Jiamei (Ekoizle exekutiboa)
  • Chen Junjie (Ekoizlea)
  • Du Qing Chun (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Ina Weisse (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Nina Hoss (Aktorea)
  • Ilja Monti (Aktorea)
  • Felix Von Boehm (Ekoizlea)
  • Judith Kaufmann (Argazki zuzendaria)

  • 20:15
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Hirokazu Koreeda (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Juliette Binoche (Aktorea)

  • 21:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Aitor Arregi (Zuzendaria)
  • Jon Garaño (Zuzendaria)
  • José María Goenaga (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Belén Cuesta (Aktorea)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Vicente Vergara (Aktorea)
  • Marco Cáceres (Aktorea)
  • Olmo Figueredo (Ekoizlea)
  • Iñaki Gómez (Ekoizlea)
  • Iñigo Obeso (Ekoizlea)
  • Xabier Berzosa (Ekoizlea)
  • Fernando Larrondo (Ekoizle exekutiboa)
  • Miguel Menéndez de Zubillaga (Ekoizle exekutiboa)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    09:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    17:00
    Belodromoa
     Aurkezpena 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    18:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
    Beraiekin batera eserita dauden aktoireak aipatezeko eskatzen dute: JENIFFER LEE MOON KACEY AINSWORTH SHAQ B.GRANT SAMSON COX-VINELL

    18:30
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    20:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    20:45
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:45
    (Made in Spain)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:00
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:00
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:15
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:30
    (Zinemira)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    23:15
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea