tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Astelehena 23
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
10:05
Ricardo Darín
  "La odisea de los giles / Heroic Losers" (Sail Ofiziala)
Aktorea, Ekoizlea

14:45
Donald Sutherland
  "The Burnt Orange Heresy" (Donostia Saria Emanaldiak)
Aktorea
Donostia Saria

15:40
Natalia De Molina
  "Adiós" (RTVE Gala)
Aktorea
RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia

15:40
Loles León

18:00
Fernando Colomo
Zinema zuzendaria

18:00
Ciro Guerra
  "Waiting for the Barbarians" (Perlak)
Zuzendaria

18:10
Thierry Frémaux

21:50
Fernando Trueba

 Londres Hotela
09:15
Nicolas Pariser

10:05
David Trueba
  "Si me borrara el viento lo que yo canto" (Made in Spain)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

10:45
Gilbert Sicotte

10:45
Eve Landry

10:45
Éric Robidoux

10:45
Louise Archambault
  "Il pleuvait des oiseaux / And the Birds Rained Down" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

11:25
José Luis Torres Leiva

15:40
19:00

Prentsaurrekoa

11:30
AMAEren aurkezpena (Espainiako Ikus-entzunezkoen Muntatzaileen Elkartea)
Kursaal - Prentsa kluba
  • Irene Blecua (AMAEko zuzendaria)
  • Ricardo Gallego (AMAEko kanpo zuzendariordea)
  • Martina Seminara (AMAEko kultura batzordekidea)

  • 12:50
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Chino Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Sebastián Borensztein (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Brandoni (Aktorea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)
  • Simón De Santiago (Ekoizlea)
  • Matías Mosteirín (Ekoizlea)

  • 13:30
    Txina / Espainia: Zetaren ibilbide berriaren ekimena. Koprodukziorako garai berri bat
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Dai Sijie (Zuzendaria, gidoilaria eta nobelagilea)
  • Marta Ezpeleta (The Mediapro Studio Distribution-eko zuzendaria)
  • Jaime Alejandre Martínez (ICAAko nazioarteko harremanetarako eta promoziorako zuzendariorde nagusia )
  • Mercedes Gamero (Atresmedia Cine-ko zuzendari nagusia)
  • Rafael Portela (Zinema Arte eta Zientzien Espainiako Akademiako zuzendariordea )
  • Miao Xiaotian (China Film Co-production Corporation-eko zuzendari nagusia. Zinema zuzendaria eta ekoizlea)
  • Lu Wei (Beijing East Purple Cloud Film Company. Gidoilaria)

  • 13:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Malgorzata Szumowska (Zuzendaria)
  • Raffey Cassidy (Aktorea)
  • Denise Gough (Aktorea)
  • Stephanie Wilcox (Ekoizlea)

  • 17:00
    Crossroads - Gijóneko jaildiarekin lankidetza
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Alejandro Díaz Castaño (Gijón-go Jaialdiko zuzendaria)
  • José Luis Rebordinos (Zinemaldiko zuzendaria)

  • 18:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Adilkhan Yerzhanov (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Dinara Baktybayeva (Aktorea)
  • Daniyar Alshinov (Aktorea)
  • Mariya Issitova (Zuzendaritza laguntzailea)
  • Roelof Jan Minneboo (Gidoilaria)
  • Yermek Utegenov (Ekoizpen diseinua)
  • Serik Abishev (Ekoizlea)
  • Aydar Sharipov (Argazki zuzendaria)

  • Photocall

    12:20
    Kursaal - guneko terraza
  • Sebastián Borensztein (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Brandoni (Aktorea)
  • Chino Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Fernando Bovaira (Ekoizlea)
  • Leticia Cristi (Ekoizlea)
  • Simón De Santiago (Ekoizlea)
  • Matías Mosteirín (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)

  • 13:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Malgorzata Szumowska (Zuzendaria)
  • Raffey Cassidy (Aktorea)
  • Denise Gough (Aktorea)
  • Stephanie Wilcox (Ekoizlea)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Adilkhan Yerzhanov (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Daniyar Alshinov (Aktorea)
  • Dinara Baktybayeva (Aktorea)
  • Serik Abishev (Ekoizlea)
  • Olga Klasheva (Ekoizlea)

  • 15:30
    Príncipe zinemak
  • Justin Webster (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Martín Rocca (Gidoilaria)
  • Christian Beetz (Ekoizkidea)
  • Sumpta Ayuso Costa (Ekoizle exekutiboa)
  • Imke Meier (Ekoizle exekutiboa)
  • Adrià Monés Murlans (Ekoizle exekutiboa)
  • Laro Basterrechea (Konpositorea)
  • Garbiñe Armentia (Muntatzailea)
  • Jose Alonso (Kameralaria)
  • Inés Boffi (Muntatzailea)
  • Jim Loomis (Postprodukzioa)
  • Guillem Ventura (Postprodukzioa)

  • 18:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Chema García Ibarra (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Ion de Sosa (Zuzendaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)

  • 18:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Denis Côté (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 21:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Andrés Di Tella (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Cesar Diaz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Emma Dib (Aktorea)

  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Gidoilaria, Elkartutako ekoizlea)
  • Santiago Lopez Mulet (productor)
  • Benjamín Vicuña (actor)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (Zabaltegi Tabakalera)
  • Takashi Miike (Zuzendaria)
  • Jeremy Thomas (Ekoizlea)

  • (New Directors)
  • Oren Gerner (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meir Gerner (Aktorea)
  • Itay Akirav (Ekoizlea)

  • (New Directors)
  • Fyzal Boulifa (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Nicola Burley (Aktorea)
  • Camilla Bray (Ekoizlea)
  • Roxane Scrimshaw

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Adilkhan Yerzhanov (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Daniyar Alshinov (Aktorea)
  • Dinara Baktybayeva (Aktorea)
  • Serik Abishev (Ekoizlea)
  • Olga Klasheva (Ekoizlea)

  • 15:30
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Xiaoshuai Wang (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yong Mei (Aktorea)
  • Jingchun Wang (Aktorea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Malgorzata Szumowska (Zuzendaria)
  • Raffey Cassidy (Aktorea)
  • Denise Gough (Aktorea)
  • Stephanie Wilcox (Ekoizlea)

  • 19:30
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Sebastián Borensztein (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Brandoni (Aktorea)
  • Chino Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Fernando Bovaira (Ekoizlea)
  • Leticia Cristi (Ekoizlea)
  • Simón De Santiago (Ekoizlea)
  • Matías Mosteirín (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)

  • 22:15
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Nicolas Pariser (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Emmanuel Agneray (Ekoizlea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    09:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    16:00
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    17:00
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    19:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa

    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    20:15
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    (Zinemira)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:30
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:15
    (Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón)
    Principe, 10
     Aurkezpena 

    22:30
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    22:45
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea