tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Asteartea 24
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
08:25
Sergio Piera
  "Cocinar Belleza" (Culinary Zinema)
Zuzendaria

10:05
Greta Fernández

15:40
María Valverde
  "Araña / Spider" (Horizontes Latinos)
Aktorea

17:20
Quique Dacosta
  "Cocinar Belleza" (Culinary Zinema)
Chef

18:25
Àlex Monner

20:25
21:20
Guillaume Nicloux
  "Thalasso" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

 Londres Hotela
09:55
Paula Hernández
  "Los sonámbulos / The Sleepwalkers" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria

09:55
Érica Rivas
  "Los sonámbulos / The Sleepwalkers" (Horizontes Latinos)
Aktorea

10:05
Alfredo Castro
  "El Príncipe / The Prince" (Horizontes Latinos)
Aktorea

11:30
Gastón Salgado

12:20
Teresa Sobral
  "Patrick " (Sail Ofiziala)
Aktorea

12:20
Carla Maciel
  "Patrick " (Sail Ofiziala)
Aktorea

12:20
Alba Baptista
  "Patrick " (Sail Ofiziala)
Aktorea

12:20
Gonçalo Waddington
  "Patrick " (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

16:10
Marilu Marini
  "Los sonámbulos / The Sleepwalkers" (Horizontes Latinos)
Aktorea

23:30
Hugo Fernandes
  "Patrick " (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

11:25
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Louise Archambault (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eve Landry (Aktorea)
  • Éric Robidoux (Aktorea)
  • Gilbert Sicotte (Aktorea)
  • Ginette Petit (Ekoizlea)
  • Nathalie Bissonnette (Ekoizle exekutiboa)

  • 12:00
    EZAE sari-ematea
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Alfonso Benegas (EZAEko ordezkaria)
  • Coro Odriozola (EZAEko ordezkaria)
  • 'Dantza' (Filmeko lantaldea)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • Joxean Muñoz Otaegi (Eusko Jaurlaritzako Kultura sailburuordea)

  • 14:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Paxton Winters (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Bukassa Kabengele (Aktorea)
  • Débora Nascimento (Aktorea)
  • Cassia Nascimento (Aktorea)
  • Darren Aronofsky (Ekoizlea)
  • Paula Linhares (Ekoizlea)
  • Lisa Muskat (Ekoizlea)
  • Marcos Tellechea (Ekoizlea)
  • Wellington Magalhães (Idazlea)

  • 18:00
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Julieta Figueroa (Aktorea)
  • Amparo Noguera (Aktorea)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)

  • 19:15
    ROBERTO GAVALDÓN ATZERA BEGIRAKOA
    Café Kursaal
  • Ana Cristina Iriarte (Koeditorea, Espainiako Zinemateka)
  • Quim Casas (Donostia Zinemaldiko Hautespen Batzordea)
  • Roberto Gavaldón Arbide
  • Paula Astorga Riestra

  • Photocall

    10:55
    Kursaal - guneko terraza
  • Louise Archambault (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eve Landry (Aktorea)
  • Éric Robidoux (Aktorea)
  • Gilbert Sicotte (Aktorea)
  • Ginette Petit (Ekoizlea)
  • Nathalie Bissonnette (Ekoizle exekutiboa)

  • 13:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Ana Pérez-Lorente (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Antonio Resines (Zuzendaria, Gidoilaria, Kontalari)
  • Loles León (Aktorea)
  • Fernando Colomo (Interpretea, Zinema zuzendaria)
  • Fernando Mendez Leite (Interpretea, Zine kritikaria, Zinema zuzendaria)
  • Fernando Trueba (Interpretea)

  • 13:45
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Paxton Winters (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Bukassa Kabengele (Aktorea)
  • Cassia Nascimento (Aktorea)
  • Débora Nascimento (Aktorea)
  • Joseph Carter (Gidoilaria)
  • Laura Merians (Argazki zuzendaria)
  • Wellington Magalhães (Idazlea)
  • Marcos Tellechea (Ekoizlea)
  • Lisa Muskat (Ekoizlea)
  • Paula Linhares (Ekoizlea)
  • Darren Aronofsky (Ekoizlea)

  • 15:15
    Kursaal, 1
    Bertan izango dira Donostia Zinemaldian presente dauden filmetako lantaldeak eta Zinemaldiko zuzendaritza- eta hautaketa-batzordeak

    15:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Julieta Figueroa (Aktorea)
  • Amparo Noguera (Aktorea)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)

  • 21:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Takashi Miike (Zuzendaria)
  • Misako Saka (Ekoizlea)
  • Jeremy Thomas (Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Alejandro Landes (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Santiago Zapata (Ekoizlea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Koichi Doi (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)

  • Ana García Blaya (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Sebastian Arzeno (Aktorea)
  • Carmela Minujin (Aktorea)
  • Amanda Minujin (Aktorea)
  • JoaquÍn Márquez

  • Xiaoshuai Wang (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yong Mei (Aktorea)
  • Jingchun Wang (Aktorea)

  • Justin Webster (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sumpta Ayuso Costa (Ekoizle exekutiboa)

  • (New Directors)
  • Lucía Alemany (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carmen Arrufat (Aktorea)
  • Joel Bosqued (Aktorea)
  • Lina Badenes (Ekoizlea)

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Andrés Di Tella (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Julieta Figueroa (Aktorea)
  • Amparo Noguera (Aktorea)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)

  • 16:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Juan Solanas (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Muriel Santa Ana (Aktorea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Paxton Winters (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Joseph Carter (Gidoilaria)
  • Bukassa Kabengele (Aktorea)
  • Débora Nascimento (Aktorea)
  • Cassia Nascimento (Aktorea)
  • Darren Aronofsky (Ekoizlea)
  • Paula Linhares (Ekoizlea)
  • Lisa Muskat (Ekoizlea)
  • Marcos Tellechea (Ekoizlea)
  • Laura Merians (Argazki zuzendaria)
  • Wellington Magalhães (Idazlea)

  • 18:30
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Oliver Laxe (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Santiago Fillol (Gidoilaria)
  • Amador Arias (Aktorea)
  • María Elena Fernández López (Aktorea)
  • Álvaro López Fernández (Aktorea)
  • David Pérez López (Aktorea)
  • Benedicta Sánchez (Aktorea)
  • Xavier Font (Ekoizlea)
  • Mani Mortazavi (Ekoizlea)
  • Andrea Queralt (Ekoizlea)
  • Damián Varela (Ekoizlea)
  • Koldo Zuazua Álvarez (Ekoizlea)
  • Andrea Vázquez (Ekoizle exekutiboa)
  • Cristóbal Fernández (Muntatzailea)
  • David Machado (Soinu-teknikaria)

  • 21:00
    Euskal Zinemaren Gala
    (Euskal Zinema Gala)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Asier Altuna (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Telmo Esnal (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Nagore Aranburu (Gidoilaria, aktorea )
  • Ramón Agirre (Aktorea)
  • Iban Garate (Aktorea)
  • Elena Irureta (Aktorea)
  • Xabier Berzosa (Ekoizlea)
  • Iñaki Gómez (Ekoizlea)
  • Iñigo Obeso (Ekoizlea)
  • Jokin Etcheverria (Ekoizkidea)
  • Miguel Menéndez de Zubillaga (Ekoizlea)
  • Fernando Larrondo (Ekoizle eragilea)

  • 21:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Louise Archambault (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eve Landry (Aktorea)
  • Éric Robidoux (Aktorea)
  • Gilbert Sicotte (Aktorea)
  • Ginette Petit (Ekoizlea)
  • Nathalie Bissonnette (Ekoizle exekutiboa)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    09:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Antiguo Berri, 8
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Made in Spain)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Culinary Zinema)
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    16:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:00
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:45
    (Horizontes Latinos)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:30
    Trueba, 1
     Aurkezpena 

    19:30
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:15
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea