tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Osteguna 26
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
10:05
Carlos Bardem
  "Adiós" (RTVE Gala)
Aktorea
  "Sanctuary" (Beste ekintza batzuk)
Gidoilaria, Ekoizlea

14:00
Éric Toledano
  "Hors normes / The Specials" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

14:00
Olivier Nakache
  "Hors normes / The Specials" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

14:45
François Girard
  "The Song of Names " (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

16:10
Reda Kateb
  "Hors normes / The Specials" (Perlak)
Aktorea

18:00
Marisa Paredes
Aktorea

18:25
Mario Casas
  "Adiós" (RTVE Gala)
Aktorea

19:40
Edgar Ramírez
  "Wasp Network" (Donostia Saria Emanaldiak)
Aktorea

 Londres Hotela
15:15
Ignacio Sánchez Pérez
  "Diecisiete / Seventeen" (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:40
Daniel Sánchez Arévalo
  "Diecisiete / Seventeen" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

18:00
Alan Elliot
  "Amazing Grace" (Perlak)
Zuzendaria, Ekoizlea

18:00
Lola Cordón
  "Diecisiete / Seventeen" (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

11:00
(Donostia Saria Emanaldiak)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Donald Sutherland (Aktorea, Donostia Saria)
  • Giuseppe Capotondi (Zuzendaria)

  • 12:30
    (RTVE Gala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Carlos Bardem (Aktorea)
  • Natalia de Molina (Akotrea)
  • Elena Sánchez ('Historia de nuestro cine'-ko (La 2) aurkezlea)
  • Ruth Díaz (Aktorea)
  • Fernando Javier López Puig (TVEko Edukien, Kateen eta Programen Ekoizpenaren Zuzendaria)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)
  • Olmo Figueredo (Ekoizlea)

  • 13:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Sarah Gavron (Zuzendaria)
  • Theresa Ikoko (Gidoilaria)

  • Photocall

    10:30
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Donald Sutherland (Aktorea, Donostia Saria)
  • Giuseppe Capotondi (Zuzendaria)

  • 11:30
    (Beste ekintza batzuk)
    Kursaal - guneko terraza
  • Álvaro Fernández Longoria (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Carlos Bardem (Gidoilaria, Interpretea, Ekoizlea)
  • Javier Bardem (Interpretea, Ekoizlea)
  • Berta Moreno (Elkartutako ekoizlea)

  • 12:00
    (RTVE Gala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Carlos Bardem (Aktorea)
  • Natalia De Molina (Aktorea, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • Ruth Díaz (Aktorea)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)
  • Fernando Javier López Puig (TVEko Edukien, Kateen eta Programen Ekoizpenaren Zuzendaria)
  • Elena Sánchez ('Historia de nuestro cine'-ko (La 2) aurkezlea)

  • 13:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Sarah Gavron (Zuzendaria)
  • Theresa Ikoko (Gidoilaria)

  • 18:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Martín Rejtman (Zuzendaria, Gidoilaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Florencia Larrea (Ekoizle exekutiboa)
  • María Victoria Marotta (Ekoizle exekutiboa)

  • 18:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Anthony Marciano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Max Boublil (Gidoilaria, Aktorea)
  • Alice Isaaz (Aktorea)
  • Benjamin Elalouf (Ekoizlea)
  • Charlotte Boucon (Nazioarteko salmentak)

  • 21:45
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Bertrand Bonello (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Armando Capó (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Claudia Olivera (Ekoizlea)

  • (Horizontes Latinos)
  • Sebastián Muñoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alfredo Castro (Aktorea)

  • (Horizontes Latinos)
  • Lucía Garibaldi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Romina Betancur (Aktorea)
  • Federico Morosini (Aktorea)
  • Pancho Magnou (Ekoizlea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Maider Fernández Iriarte (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Leire Apellaniz (Ekoizlea)

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Bertrand Bonello (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Beste ekintza batzuk)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Álvaro Fernández Longoria (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Carlos Bardem (Gidoilaria, Interpretea, Ekoizlea)
  • Javier Bardem (Interpretea, Ekoizlea)
  • Berta Moreno (Elkartutako ekoizlea)

  • 18:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Olivier Nakache (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Éric Toledano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Reda Kateb (Aktorea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Sarah Gavron (Zuzendaria)
  • Theresa Ikoko (Gidoilaria)

  • 21:00
    RTVE Gala
    (RTVE Gala)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Carlos Bardem (Aktorea)
  • Mario Casas (Aktorea)
  • Natalia De Molina (Aktorea, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • Ruth Díaz (Aktorea)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)
  • Fernando Javier López Puig (TVEko Edukien, Kateen eta Programen Ekoizpenaren Zuzendaria)
  • Elena Sánchez ('Historia de nuestro cine'-ko (La 2) aurkezlea)

  • 21:30
    Donostia Sari-emate Gala DONALD SUTHERLAND
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Donald Sutherland (Aktorea, Donostia Saria)
  • Giuseppe Capotondi (Zuzendaria)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Beste ekintza batzuk)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:00
    (Chinese Opera Film Screening)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:15
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    Sariak

    18:00
    LURRA SARIA
    Karpa
  • Julio Medem (Zinema zuzendaria)
  • Javier Bardem (Aktorea)
  • Elena Sánchez ('Historia de nuestro cine'-ko (La 2) aurkezlea)
  • Marta Garcia Larriu (Ekoizlea)
  • Alba Flores (Aktorea)
  • Edurne Rubio Requena (Greenpeace-ko Engagement zuzendaria)
  • Javier Bardemek emango du saria.

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea