tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Ostirala 27
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
17:45
Tim Roth
  "The Song of Names " (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

11:10
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Daniel Sánchez Arévalo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lola Cordón (Aktorea)
  • Biel Montoro (Aktorea)
  • Ignacio Sánchez (Aktorea)
  • José Antonio Félez (Ekoizlea)

  • 12:00
    CHINESE OPERA FILM SCREENING
    Kursaal - Prentsa kluba
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • Hua Wen (Shangaiko “The Woman of the Mountain” opera filmeko aktore nagusia eta Shangai operako uneko artista)
  • Wu Peng (Shangai Kun Opera Troupe-eko zuzendariordea)
  • Fang YaFen (“Romance of the West Chamber” Yue opera filmeko aktore nagusia, uneko Vietnamdar operako artista eta “Yuan (Xuefen) School”-eko Hua Dan)
  • Jin Hui (Jinhui Shangai Film Distribution and Projection Industry Association-eko zuzendaria)
  • Wu Xiao Ming (Shangaiko Arte eta Literatura Sorkuntza Talde Nagusiaren zuzendariordea)
  • Jin Jing (“The Legend of White Snake” Yueju filmeko aktore nagusia eta Yue Opera txinatarreko uneko artista)

  • 14:30
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Penélope Cruz (Aktorea, Donostia Saria)
  • Gael García Bernal (Aktorea)
  • Edgar Ramírez (Aktorea)

  • 19:30
    XVIII NEST FILM STUDENTS - Sari - ematea
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Daniel Sánchez Arévalo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lola Cordón (Aktorea)
  • Biel Montoro Falcó (Aktorea)
  • Ignacio Sánchez Pérez (Aktorea)
  • José Antonio Félez Aznar (Ekoizlea)

  • 14:00
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Penélope Cruz (Aktorea, Donostia Saria)
  • Gael García Bernal (Aktorea)
  • Edgar Ramírez (Aktorea)

  • 17:45
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Anna Sofie Hartmann (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lisa Loven Kongsli (Aktorea)

  • 19:00
    (Belodromoa)
    Belodromoa
  • Aurkene Ariza (Zuzendaria, Muntatzailea)
  • Mikel Fuentes (Zuzendaria, Muntatzailea)
  • Jokin Aperribay (Realeko presidentea)
  • Nahikari García (Realeko jokalaria eta taldeko kapitaina)
  • Garbiñe Etxeberria (Realeko kirol zuzendaria)
  • Jone Novo (Argiztapen zuzendaria eta kameralaria)
  • Mariasun Quiñones (Realeko jokalaria)
  • Gonzalo Arconada (Realeko entrenatzailea)
  • Cristina 'Chini' Pizarro (Realeko jokalari ohia)
  • Sandra Ramajo (Realeko jokalari ohia)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Paula Hernández (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marilu Marini (Aktorea)
  • Érica Rivas (Aktorea)
  • luis ziembrowski (actor)

  • (Horizontes Latinos)
  • Gael García Bernal (Zuzendaria)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (New Directors)
  • Ignas Jonynas (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kristupas Sabolius (Gidoilaria)
  • Darius Bagdziunas (Aktorea)

  • Ciro Guerra (Zuzendaria)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Ciro Guerra (Zuzendaria)
  • Michael Fitzgerald (Ekoizlea)

  • 17:45
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Alan Elliot (Zuzendaria, Ekoizlea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Daniel Sánchez Arévalo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Itsaso Arana (Aktorea)
  • Lola Cordón (Aktorea)
  • Biel Montoro (Aktorea)
  • Ignacio Sánchez (Aktorea)
  • José Antonio Félez (Ekoizlea)
  • Cristina Sutherland (Ekoizle exekutiboa)
  • Iñigo Aranburu (Aktorea)
  • Juan Mayne (Netflix-eko eduki-eskuratzearen zuzendaria)

  • 21:45
    Donostia Sari-emate Gala PENÉLOPE CRUZ
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Penélope Cruz (Aktorea, Donostia Saria)
  • Gael García Bernal (Aktorea)
  • Edgar Ramírez (Aktorea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    09:00
    (Horizontes Latinos)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    09:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    15:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    15:45
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Culinary Zinema)
    Principe, 3
     Aurkezpena 

    18:00
    (Chinese Opera Film Screening)
    Trueba, 1
     Aurkezpena 

    18:15
    (Horizontes Latinos)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:15
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:30
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:45
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:30
    (Belodromoa)
    Belodromoa
     Aurkezpena 

    20:30
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:45
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    23:00
    (New Directors)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    23:00
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    24:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpena

    19:30
    (Belodromoa)
    Belodromoa
  • Realeko jokalariak / Jugadoras de la Real Sociedad / Real Sociedad players
  • Aurkene Ariza (Zuzendaria, Muntatzailea)
  • Mikel Fuentes (Zuzendaria, Muntatzailea)
  • Jone Novo (Argiztapen zuzendaria eta kameralaria)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea