Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 70. Edizioa 2022  > Agenda > Agenda
AGENDA - Larunbata 19
26
Larunbata
25
Ostirala
24
Osteguna
23
Asteazkena
22
Asteartea
21
Astelehena
20
Igandea
19
Larunbata
18
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
15:10
Julien Temple

20:05
Johnny Depp

21:45
Pablo Molinero
  "El verano que vivimos" (Ongintzazko Gala)
Aktorea

23:30
Maiwenn Le Besco
  "ADN / DNA" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria, Aktorea

Prentsaurrekoa

10:30
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Pablo Agüero (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Amaia Aberasturi (Aktorea)
  • Koldo Zuazua (Ekoizlea)
  • Fréderic Prémel (Ekoizlea)
  • Iker Ganuza (Ekoizlea)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    12:30
    ESPAINIAKO ZINEMATOGRAFIA SARIA (Isabel Coixet)
    Tabakalera - Prisma

    14:10
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • François Ozon (Zuzendaria, Gidoilaria) - (online)
  • Felix Lefebvre (Aktorea) - (online)
  • Benjamin Voisin (Aktorea)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    17:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Aitor Gabilondo (Sortzailea)
  • Ane Gabarain (Aktorea)
  • Elena Irureta (Aktorea)
  • Miguel Salvat (Ekoizlea)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    Photocall

    10:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Pablo Agüero (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Amaia Aberasturi (Aktorea)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Lorea Ibarra (Aktorea)
  • Jone Laspiur (Aktorea)
  • Yune Nogueiras (Aktorea)
  • Irati Saez de Urabain (Aktorea)
  • Garazi Urkola (Aktorea)
  • Jokin Etcheverria (Ekoizlea)
  • Iker Ganuza (Ekoizlea)
  • Fréderic Prémel (Ekoizlea)
  • Koldo Zuazua (Ekoizlea)
  • Garazi Elorza (Ekoizlea)

  • 13:40
    Kursaal - guneko terraza
  • Benjamin Voisin (Aktorea)

  • 16:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Aitor Gabilondo (Sortzailea)
  • Susana Abaitua (Aktorea)
  • Iñigo Aranbarri (Aktorea)
  • Ane Gabarain (Aktorea)
  • Elena Irureta (Aktorea)
  • Mikel Laskurain (Aktorea)
  • Loreto Mauleón (Aktorea)
  • Jon Olivares (Aktorea)
  • Eneko Sagardoy (Aktorea, Inaugurazio Galaren aurkezlea)
  • José Ramón Soroiz (Aktorea)
  • Miguel Salvat (Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    18:00
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Benjamin Voisin (Aktorea)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Naïla Guiguet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jean-Etienne Brat (Ekoizlea)
  • Lou Chicoteau (Ekoizlea)

  • 19:00
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Florian Zeller (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 21:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Pablo Agüero (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Amaia Aberasturi (Aktorea)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Lorea Ibarra (Aktorea)
  • Jone Laspiur (Aktorea)
  • Yune Nogueiras (Aktorea)
  • Asier Oruesagasti (Aktorea)
  • Irati Saez de Urabain (Aktorea)
  • Garazi Urkola (Aktorea)
  • Jokin Etcheverria (Ekoizlea)
  • Iker Ganuza (Ekoizlea)
  • Fréderic Prémel (Ekoizlea)
  • Koldo Zuazua (Ekoizlea)
  • Garazi Elorza (Ekoizlea)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Marina Palacio (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)

  • 22:00
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Juan Cavestany (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Pepón Nieto (Aktorea)
  • Alicia Yubero (Ekoizlea)

  • 22:30
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Michel Franco (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea, Sail Ofizialeko epaimahaia)
  • Naian González Norvind (Aktorea)
  • Sebastian Silveti (Aktorea)
  • Dario Yazbek (Aktorea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    15:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:45
    (Made in Spain)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:30
    Kursaal, 1
     Aurkezpena 

    18:45
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:30
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    20:00
    Principe, 7
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:45
    (Zinemira)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1
     Aurkezpena 

    22:15
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    23:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones