Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 70. Edizioa 2022  > Agenda > Agenda
AGENDA - Astelehena 21
26
Larunbata
25
Ostirala
24
Osteguna
23
Asteazkena
22
Asteartea
21
Astelehena
20
Igandea
19
Larunbata
18
Ostirala

Prentsaurrekoa

10:30
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Luca Guadagnino (Zuzendaria, Gidoilaria, Presidentea, Sail Ofizialeko epaimahaia)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    12:00
    PROXIMA aurkezpena
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Aurkezpen ofiziala / Presentación oficial / Official presentation (PRÓXIMA Jatorrizko Bertsioko Zinema Independentearen eta Egile-zinemaren Banatzaileen elkartea)

  • 17:00
    EL LODO Aurkezpena
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Iñaki Sánchez Arrieta (Zuzendaria)
  • Raúl Arévalo (Aktorea)
  • Paz Vega (Aktorea)

  • Photocall

    10:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Luca Guadagnino (Zuzendaria, Gidoilaria, Presidentea, Sail Ofizialeko epaimahaia)

  • 16:40
    EL LODO
    Kursaal - guneko terraza
  • Iñaki Sánchez Arrieta (Zuzendaria)
  • Raúl Arévalo (Aktorea)
  • Paz Vega (Aktorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Luca Guadagnino (Zuzendaria, Gidoilaria, Presidentea, Sail Ofizialeko epaimahaia)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Carla Simón (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Camilo Restrepo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)

  • 19:00
    (Culinary Zinema)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Asier Altuna (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Elena Arzak (Interpretea, Chef)
  • Juan Mari Arzak (Interpretea, Chef)
  • Marta Arzak (Interpretea, Chef)
  • Jone Miren Goenaga (Ekoizlea)
  • Manu Paino (Ekoizlea)
  • Unai Fernández (Banaketa Espainian)
  • José Antonio Fernández (Banaketa Espainian)
  • María Jesús Díaz Sota (Banaketa)
  • Carlos San Julián (Banaketa)

  • 22:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Eduard Cortés (Zuzendaria)
  • Irene Escolar (Aktorea)
  • Oriol Pla (Aktorea)
  • Julia Navarro (Gidoilaria)
  • José Luis Escolar (Ekoizlea)
  • José Manuel Lorenzo (Ekoizle exekutiboa)
  • Domingo Corral (Movistar - Galaren ekoizle eragilea)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Sameh Alaa (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Marta Sousa Ribeiro (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mariana Achega (Aktorea)
  • Simon Langlois (Aktorea)
  • Miguel Orrico (Aktorea)
  • Joana Peralta (Ekoizlea)
  • Victor Ferreira (Argazki zuzendaria, Ekoizle exekutiboa)
  • Raimundo Carvalho (Musikaria)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    15:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena 

    16:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1
     Aurkezpena 

    17:00
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Made in Spain)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:15
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:30
    (Culinary Zinema)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    22:15
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    22:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones