Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 70. Edizioa 2022  > Agenda > Agenda
AGENDA - Osteguna 23
25
Larunbata
24
Ostirala
23
Osteguna
22
Asteazkena
21
Asteartea
20
Astelehena
19
Igandea
18
Larunbata
17
Ostirala

Prentsaurrekoa

10:40
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Paco Plaza (Zuzendaria)
  • Vera Valdez (Aktorea)
  • Almudena Amor (Aktorea)
  • Carlos Vermut (Gidoilaria)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)
  • Sylvie Pialat (Ekoizkidea)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    13:30
    SOMOS CINE RTVE "MEDITERRÁNEO"
    (RTVE Galak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • María Eizaguirre Comendador (RTVEko Komunikazio zuzendaria)
  • Amalia Martínez de Velasco (RTVEko eduki orokorren zuzendaria)
  • Elena Sanchez Sanchez ('Historia de nuestro cine' saioko aurkezlea)
  • Marcel Barrena (Zuzendaria)
  • Anna Castillo (Aktorea, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Dani Rovira (Aktorea)
  • Beatriz Bodegas ("Érase una vez en Euskadi" ekoizlea)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    14:30
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Jonás Trueba (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Candela Recio (Aktorea)
  • Pablo Hoyos (Aktorea)
  • Silvio Aguilar (Aktorea)
  • Pablo Gavira (Aktorea)
  • Claudia Navarro (Aktorea)
  • Rony-Michelle Pinzaru (Aktorea)
  • Marta Casado (Aktorea)
  • Javier Sánchez (Aktorea)
  • Javier Lafuente (Ekoizlea)
  • Prentsako akreditatuek lehentasuna izango dute. // Argazkilariak lehen bost minutuetan soilik egon ahal izango dira prentsaurrekoan. Ondoren, aretoa utzi beharko dute. // Beharrezkoa da kable luze bat ekartzea audio kontsolara konektatzeko.

    Photocall

    10:05
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Paco Plaza (Zuzendaria)
  • Almudena Amor (Aktorea)
  • Vera Valdez (Aktorea)
  • Carlos Vermut (Gidoilaria)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)

  • 13:00
    SOMOS CINE RTVE "MEDITERRÁNEO"
    (RTVE Galak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Marcel Barrena (Zuzendaria)
  • Anna Castillo (Aktorea, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Sergi López (Aktorea)
  • Dani Rovira (Aktorea)
  • Tono Folguera (Ekoizlea)
  • Adrià Monés Murlans (Ekoizlea)
  • Sandra Tapia (Ekoizle exekutiboa)
  • Daniel Shleif
  • María Eizaguirre Comendador
  • Amalia Martínez de Velasco
  • Elena Sanchez Sanchez
  • Oscar Camps (Gidoilaria)

  • 14:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Jonás Trueba (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Silvio Aguilar (Aktorea)
  • Marta Casado (Aktorea)
  • Pablo Gavira (Aktorea)
  • Pablo Hoyos (Aktorea)
  • Claudia Navarro (Aktorea)
  • Rony-Michelle Pinzaru (Aktorea)
  • Candela Recio (Aktorea)
  • Javier Sánchez (Aktorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Jonás Trueba (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Silvio Aguilar (Aktorea)
  • Marta Casado (Aktorea)
  • Pablo Gavira (Aktorea)
  • Pablo Hoyos (Aktorea)
  • Claudia Navarro (Aktorea)
  • Rony-Michelle Pinzaru (Aktorea)
  • Candela Recio (Aktorea)
  • Javier Sánchez (Aktorea)

  • 18:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Kira Kovalenko (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 18:30
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Sean Baker (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Simon Rex (Aktorea)

  • 21:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Paco Plaza (Zuzendaria)
  • Almudena Amor (Aktorea)
  • Vera Valdez (Aktorea)
  • Carlos Vermut (Gidoilaria)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)
  • Sylvie Pialat (Ekoizkidea)

  • 22:00
    SOMOS CINE RTVE "MEDITERRÁNEO"
    (RTVE Galak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Marcel Barrena (Zuzendaria)
  • Anna Castillo (Aktorea, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Sergi López (Aktorea)
  • Dani Rovira (Aktorea)
  • Tono Folguera (Ekoizlea)
  • Adrià Monés Murlans (Ekoizlea)
  • Sandra Tapia (Ekoizle exekutiboa)
  • Daniel Shleif
  • María Eizaguirre Comendador
  • Amalia Martínez de Velasco
  • Elena Sanchez Sanchez
  • Oscar Camps (Gidoilaria)

  • 22:00
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Kyoshi Sugita (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chika Araki (Aktorea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:00
    Kursaal, 1
     Aurkezpena 

    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    18:30
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 3
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:15
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:45
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1
     Aurkezpena 

    22:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones