Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 69. Edizioa 2021  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak69. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 176
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Zhang Yimou
Inaugurazioa
104 min.
Daniel Monzón
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
130 min.
Laurent Cantet
87 min.
Terence Davies
137 min.
Lucile Hadzihalilovic
114 min.
Fernando León de Aranoa
120 min.
Iciar Bollaín
115 min.
Michael Showalter
126 min.
Alejandro Amenábar
Lehiaketatik kanpo
295 min.
Manuel Martín Cuenca
Lehiaketatik kanpo
122 min.
Ulises Porra
Silvina Schnicer
89 min.
Mara Pescio
Europa-Latinoamerika VI. Koprodukzio Foroa
67 min.
Darko Sinko
WIP Europa 2020
106 min.
Juan Sebastián Mesa
Europa-Latinoamerika VI. Koprodukzio Foroa
WIP Latam 2020
84 min.
Agustín Banchero
Zinema Eraikitzen 36
88 min.
Emanuel Pârvu
96 min.
Fran Kranz
110 min.
Maximiliano Schonfeld
Inaugurazioa
WIP Latam 2020
87 min.
Manuel Nieto Zas
Klausurako filma
WIP Latam 2020
106 min.
Simón Mesa Soto
95 min.
Paz Fábrega
Zinema Eraikitzen 37
90 min.
Andreas Fontana
Forum Europa-Latinoamerika V. Koprodukzio Foroa
100 min.
Madiano Marcheti
Zinema Eraikitzen 36
85 min.
Iván Fund
WIP Latam 2020
87 min.
Kiro Russo
Ikusmira Berriak II
85 min.
Samuel M. Delgado
Helena Girón
Ikusmira Berriak III
75 min.
Kirill Serebrennikov
145 min.
Gaspar Noé
142 min.
Mikel Gurrea
Zinemira Kimuak
17 min.
Mariano Cohn
Gastón Duprat
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
114 min.
Todd Haynes
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
110 min.
Ryusuke Hamaguchi
Lehiaketatik kanpo
180 min.
Julia Ducournau
Lehiaketatik kanpo
107 min.
Paul Verhoeven
131 min.
Emmanuel Carrère
107 min.
Céline Sciamma
72 min.
Sean Baker
130 min.
Wes Anderson
107 min.
Jane Campion
126 min.
Pablo Larraín
117 min.
Rokhaya Marieme Balde
27 min.
Naomi Pacifique
22 min.
Alván Prado
10 min.
Lucy Kerr
19 min.
Leonardo Martinelli
20 min.
Christoffer Ansel
30 min.
Paloma Orlandini Castro
17 min.
Kateřina Hroníková
28 min.
Artur-Pol Camprubí
20 min.
Nikita Merlini
24 min.
Sara Grgurić
17 min.
Mélanie Akoka
13 min.
José Larraza
Iñigo Ruiz Aquerreta
Inaugurazioa
54 min.
Éric Besnard
Klausurako filma
112 min.
Vérane Frédiani
Franck Ribière
97 min.
Júlia de Paz
90 min.
Ainhoa Rodríguez
98 min.
Adrián Silvestre
93 min.
Javier Corcuera
Inaugurazioa
100 min.
Maru Solores
Klausurako filma
85 min.
Mireia Gabilondo
92 min.
Aitor Merino
Ikusmira Berriak II
100 min.
Maider Oleaga
84 min.
Josu Martinez
Samara Velte
69 min.
Mel Arranz
Zinemira Kimuak
7 min.
Aitor Gametxo
Zinemira Kimuak
17 min.
Laida Lertxundi
Zinemira Kimuak
16 min.
Iñigo Aranburu
Zinemira Kimuak
5 min.
Iker Maguregi
Zinemira Kimuak
12 min.
Aitor Oñederra
Zinemira Kimuak
14 min.
Lur Olaizola
Zinemira Kimuak
14 min.
Mikel Rueda
Itxitik
18 min.
Borja Crespo
Itxitik
12 min.
Maider Oleaga
Itxitik
15 min.
Iban del Campo
Itxitik
16 min.
Imanol Gómez de Segura
Itxitik
12 min.
David Pérez Sañudo
Itxitik
14 min.
Juan Antonio Bardem
Luis García Berlanga
82 min.
Luis María Delgado
Fernando Fernán-Gómez
80 min.
Francis Ford Coppola
101 min.
Charlie Arnaiz
Alberto Ortega
55 min.
Javier García de Vicuña
50 min.
Juan Pablo González
Europa-Latinoamerika VIII. Koprodukzio Foroa
95 min.
Laura Baumeister
Europa-Latinoamerika VIII. Koprodukzio Foroa
87 min.
Ana Cristina Barragán
95 min.
Manuel Abramovich
Ikusmira Berriak IV
81 min.
Fabián Hernández
90 min.
Carlos Lechuga
75 min.
Ion Borș
97 min.
Oksana Bychkova
110 min.
Marysia Nikitiuk
107 min.
Babesle Ofiziala
Media Partner
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea