Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 70. Edizioa 2022  > Agenda > Agenda
AGENDA - Igandea 18
24
Larunbata
23
Ostirala
22
Osteguna
21
Asteazkena
20
Asteartea
19
Astelehena
18
Igandea
17
Larunbata
16
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
12:45
Pilar Rubio
  "Discovering Canary Islands - San Borondón" (Discovering Canary Islands Gala)
Aurkezlea

17:15
Christophe Honoré
  "Le lycéen / Winter Boy" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:15
Paul Kircher
  "Le lycéen / Winter Boy" (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:15
Vincent Lacoste
  "Le lycéen / Winter Boy" (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:35
Ayax Pedrosa
  "Rainbow" (Belodromoa)
Aktorea

18:45
Louis Garrel
  "L'innocent / The Innocent" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

19:40
Kazuo Ishiguro
  "Living" (Perlak)
Gidoilaria

23:25
Mieko Harada
  "Hyakka / A Hundred Flowers" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
08:45
Ilyass El Ouahdani
  "Suro" (Sail Ofiziala)
Aktorea

08:45
Pol López
  "Suro" (Sail Ofiziala)
Aktorea

11:15
Mikel Gurrea
  "Suro" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

11:55
Marco Martins
  "Great Yarmouth - Provisional Figures" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

12:15
Vicky Luengo
  "Suro" (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:35
Isabel Coixet
  "El sostre groc" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

19:57
Manuel Abramovich
  "Pornomelancolía" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

Prentsaurrekoa

10:45
DONOSTIA SARIA - JULIETTE BINOCHE
(Donostia Saria Emanaldiak)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Claire Denis (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea, Donostia Saria)

  • 17:00
    (Belodromoa)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Paco León (Zuzendaria, Inaugurazio Galaren aurkezlea)
  • Wekaforé (Aktorea)
  • Dora (Aktorea)
  • Luis Bermejo (Aktorea)
  • Hovik Keuchkerian (Aktorea)
  • Carmen Machi (Aktorea)
  • Carmen Maura (Aktorea)
  • Ghislain Barrois (Ekoizlea)
  • Sandra Hermida Muñiz (Ekoizlea)

  • 17:30
    CLAUDE SAUTET Atzerabegirakoa
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Joxean Fernández (Euskadiko Filmategiko zuzendaria eta Donostia Zinemaldiko hautespen-batzordeko kidea)
  • Quim Casas (Kritikaria eta Donostia Zinemaldiko hautespen-batzordeko kidea)
  • Thierry Frémaux (Canesseko Zinema Jaialdiko eta Institut Lumièreko zuzendaria)

  • 18:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Frelle Petersen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mette Munk Plum (Aktorea)
  • Jette Sondergaard (Aktorea)
  • Ole Sorensen (Aktorea)
  • Jonas Bagger (Ekoizlea)

  • Photocall

    10:15
    Donostia Saria - Juliette Binoche
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Claire Denis (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea, Donostia Saria)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Frelle Petersen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mette Munk Plum (Aktorea)
  • Jette Sondergaard (Aktorea)
  • Ole Sorensen (Aktorea)
  • Jonas Bagger (Ekoizlea)

  • 16:30
    (Belodromoa)
    Kursaal - guneko terraza
  • Paco León (Zuzendaria, Inaugurazio Galaren aurkezlea)
  • Dora (Aktorea)
  • Wekaforé (Aktorea)
  • Luis Bermejo (Aktorea)
  • Hovik Keuchkerian (Aktorea)
  • Carmen Machi (Aktorea)
  • Carmen Maura (Aktorea)
  • Sandra Hermida Muñiz (Ekoizlea)
  • Guislain Barrois (Ekoizlea)
  • Teresa Moneo (Netflixeko Edukien zuzendaria)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Ann Oren (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fabian Altenried (Ekoizlea)
  • Carlos Vasquez (Argazki zuzendaria)

  • 21:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Lur Olaizola Lizarralde (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Maddi Barber (Muntatzailea)

  • 21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Nieve De Medina (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Luna Pamiés (Aktorea)
  • Philippe Azouri (Gidoilaria eta aktorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Frelle Petersen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mette Munk Plum (Aktorea)
  • Jette Sondergaard (Aktorea)
  • Ole Sorensen (Aktorea)
  • Jonas Bagger (Ekoizlea)

  • 15:30
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Rodrigo Sorogoyen (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Marina Fois (Aktorea)
  • Denis Menochet (Aktorea)
  • Diego Anido (Aktorea)
  • Luis Zahera (Aktorea)

  • 19:00
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Santiago Mitre (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Chino Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Peter Lanzani (Aktorea)
  • Axel Kuschevatzky (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)

  • 21:15
    DONOSTIA SARIA - JULIETTE BINOCHE
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Claire Denis (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea, Donostia Saria)
  • Prentsa grafikoa ekitaldiaren hasiera baino ordu erdi lehenago sartu ahal izango da. ACCESS eta ACCESS TV akreditazioek lehentasuna izango dute lehen 15 minutuetan. Ondoren, gauzatutako ordenari jarraiki sartu ahal izango dira grafiko guztiak.

    22:30
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Cristian Mungiu (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • Gala

    22:00
    Juliette Binoche - Donostia Sari-emate ekitaldia
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal, 1
    ACCESS akreditazioek lehentasuna izango dute, beti ere aurretiako erreserba egin badute

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:15
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:30
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:30
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    23:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones