Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 70. Edizioa 2022  > Agenda > Agenda
AGENDA - Osteguna 22
24
Larunbata
23
Ostirala
22
Osteguna
21
Asteazkena
20
Asteartea
19
Astelehena
18
Igandea
17
Larunbata
16
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
08:55
09:05
Verónica Echegui

09:05
Javier Rey

14:35
Luc Dardenne
  "Tori et Lokita / Tori and Lokita" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

14:35
Jean-Pierre Dardenne
  "Tori et Lokita / Tori and Lokita" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

14:35
Mbundu Joely

15:45
17:15
23:25
Andrew Dominik
  "Blonde" (Film sorpresa)
Zuzendaria, Gidoilaria

 Londres Hotela
13:30
21:00
Antonio de la Torre

Prentsaurrekoa

10:45
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Sebastián Lelio (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kila Lord Cassidy (Aktorea)
  • Matthew Herbert (Konpositorea)

  • 11:30
    Atresmedia aurkezpena - La ruta
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Borja Soler (Sortzaile eta ekoizlea)
  • Roberto Martín (Sortzaile eta ekoizlea)
  • Àlex Monner (Aktorea)
  • Elisabeth Casanovas (Aktorea)
  • Guillem Barbosa (Aktorea)
  • Claudia Salas (Aktorea)
  • Ricardo Gómez (Aktorea)
  • José Antonio Antón (Atresmediako edukien zuzendaria)
  • Montse García (Atresmediako Fikzioen zuzendaria)

  • 13:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Hong Sangsoo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Kwon Hae-hyo (Aktorea)
  • Song Sun-Mi (Aktorea)
  • Cho Yun-Hee (Aktorea)
  • Kim Minhee (Ekoizlea)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Isabel Coixet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aída Flix (Interpretea)
  • Miriam Fuentes (Interpretea)
  • Goretti Narcís (Interpretea)
  • Marta Pachón (Interpretea)
  • Sonia Palau (Interpretea)
  • Violeta Porta Alonso (Interpretea)

  • 16:30
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Cesc Gay (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Verónica Echegui (Aktorea)
  • Javier Rey (Aktorea)
  • María Eizaguirre (RTVEko komunikazio eta partaidetza zuzendaria)
  • José Manuel Pérez Tornero (RTVEko presidentea)
  • Elena S. Sanchez ('Historias de Nuestro Cine'-ko zuzendari eta aurkezlea)

  • 17:00
    Dunia Ayaso Saria
    Kursaal - Prentsa kluba
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Silvia Pérez de Pablos (SGAE Fundazioko Ikus-entzunezkoen zuzendari instituzionala )

  • 18:00
    Eusko Label Saria
    Kofradia Itsas Etxean (Donostiako portua)
  • Bittor Oroz Izagirre (Eusko Jaurlaritzako Nekazaritza, Arrantza eta Elikagaien Politikako sailburuordea)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Zinema munduko pertsona bati ematen zaion saria, ondoren koktela eskainiko da / Lekua: Kofradia Itsas Etxea (portua)

    19:30
    Zinemaldiako Kazetaritza-lanari aipamena
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Javier Hurtado (Eusko Jaurlaritzako Turismo, Merkataritza eta Kontsumoko sailburua)
  • Deborah Young (Zinema kritikari estatubatuarra)
  • Carlos Boyero (Zinema kritikari espainiarra)

  • Photocall

    10:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Sebastián Lelio (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kila Lord Cassidy (Aktorea)
  • Matthew Herbert (Konpositorea)

  • 11:00
    Atresmedia - La Ruta
    Kursaal - guneko terraza
  • Borja Soler (Sortzaile eta ekoizlea)
  • Roberto Martín (Sortzaile eta ekoizlea)
  • Alex Monner (Aktorea)
  • Elisabeth Casanovas (Aktorea)
  • Guillem Barbosa (Aktorea)
  • Nacho Lavilla (Ekoizle exekutiboa)
  • Claudia Salas (Aktorea)
  • Ricardo Gómez (Aktorea)
  • José Antonio Antón (Atresmediako edukien zuzendaria)
  • Montse García (Atresmediako Fikzioen zuzendaria)

  • 12:55
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Hong Sangsoo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Kwon Hae-hyo (Aktorea)
  • Song Sun-Mi (Aktorea)
  • Cho Yun-Hee (Aktorea)
  • Kim Minhee (Ekoizpen zuzendaria)

  • 15:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Isabel Coixet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aída Flix (Interpretea)
  • Miriam Fuentes (Interpretea)
  • Goretti Narcís (Interpretea)
  • Marta Pachón (Interpretea)
  • Sonia Palau (Interpretea)
  • Violeta Porta Alonso (Interpretea)
  • Carla Sospedra (Ekoizlea)

  • 16:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Cesc Gay Puig (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Anna Castillo (Aktorea)
  • José Pastor
  • José Juan Ruiz Sánchez
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Verónica Echegui (Aktorea)
  • Javier Rey (Aktorea)
  • María Eizaguirre Comendador (RTVEko komunikazio eta partaidetza zuzendaria)
  • José Manuel Pérez Tornero (RTVEko zuzendaria)
  • Elena Sanchez (Kazetaria eta aurkezlea)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Natalia López Gallardo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Nailea Norvind (Aktorea)
  • Fernanda de la Peza (Ekoizlea)
  • Adrián Durazo (Argazki zuzendaria)

  • 21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Laura Citarella (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Ezequiel Pierri (Aktorea, Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Hong Sangsoo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Kwon Hae-hyo (Aktorea)
  • Song Sun-Mi (Aktorea)
  • Cho Yun-Hee (Aktorea)
  • Kim Minhee (Ekoizpen arduraduna)

  • 19:15
    (Sail Ofiziala)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Isabel Coixet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mireia Casado Huertas (Interpretea)
  • Aída Flix (Interpretea)
  • Miriam Fuentes (Interpretea)
  • Goretti Narcís (Interpretea)
  • Marta Pachón (Interpretea)
  • Sonia Palau (Interpretea)
  • Violeta Porta Alonso (Interpretea)

  • 21:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Sebastián Lelio (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kila Lord Cassidy (Aktorea)
  • Matthew Herbert (Konpositorea)

  • 22:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Cesc Gay Puig (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Anna Castillo (Aktorea)
  • José Pastor
  • José Juan Ruiz Sánchez
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Verónica Echegui (Aktorea)
  • Javier Rey (Aktorea)
  • María Eizaguirre Comendador (RTVEko komunikazio eta partaidetza zuzendaria)
  • José Manuel Pérez Tornero (RTVEko presidentea)
  • Elena Sanchez ('Historias de nuestro cine'-ko zuzendari eta aurkezlea)

  • Gala

    22:30
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:00
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 3
     Aurkezpena 

    18:45
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:45
    (Sail Ofiziala)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    20:30
    (Zinemira)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:30
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    Industria

    09:30
    Zinemaldia & Technology
    Tabakalera - Patioa
    Akreditazioarekin, Industriaren lehentasunarekin. // 9:30 - Ate irekiera + photocall / 10:00 - Aurkezpena / 10:15 - Pitching europarrak / 11:15 - Pitching espainiarrak / 12:15 - Atsedena / 12:30 - Next Laben aurkezpena / 12:45 - Mahai-ingurua: Metaversoa hiru ikuspuntutatik / 13:45 - Sari-banaketa / 14:00-15:30 - Cocktail

    Nest

    16:00
    Hizketaldiak: Jean-Baptiste de Laubier
    Tabakalera - 1 aretoa
  • Aranzazu Calleja (Moderatzailea)
  • Jean-Baptiste de Laubier (Konpositore, musika elektronikoaren ekoizle eta zinemagilea)

  • © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones