tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretoa
Saila
Filma

638 emanaldiak
Ost. 20
09:00
20
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ost. 20
09:30
20
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 81 m.
Kursaal, 2
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
81 m.
Ost. 20
10:00
20
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ost. 20
11:00
20
11:00
Antzoki Zaharra
Perlak - 119 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
119 m.
Ost. 20
12:00
20
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 97 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
97 m.
Ost. 20
12:00
20
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 81 m.
Kursaal, 2
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
pase_otras_info_eu
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
81 m.
Ost. 20
12:00
20
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 107 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
107 m.
Ost. 20
14:30
20
14:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 104 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
104 m.
Ost. 20
14:30
20
14:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 82 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
82 m.
Ost. 20
16:00
20
16:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 107 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
107 m.
Ost. 20
16:00
20
16:00
Principe, 2
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ost. 20
16:00
20
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 106 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
106 m.
Ost. 20
16:30
20
16:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Inaugurazioa. Publikoaren Sariaren botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
102 m.
Ost. 20
17:00
20
17:00
Principe, 3
Donostia Saria Emanaldiak - 124 m.
Principe, 3
J.B. (grekoa, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
124 m.
Ost. 20
18:00
20
18:00
Principe, 9
Zinemira - 90 m.
Principe, 9
J.B. (euskara) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
90 m.
Ost. 20
18:15
20
18:15
Principe, 2
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
Kopia ez dago egoera onean. Sarrera doan. Ordaindu gabe, baina sarrera jaso behar da.
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ost. 20
18:15
20
18:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Ost. 20
19:00
20
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nimic (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 12 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
12 m.
Ost. 20
19:00
20
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 60 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
60 m.
Ost. 20
19:15
20
19:15
Kursaal, 2
Zinemira - 72 m.
Kursaal, 2
J.B. (arabiera, ingelesa, farsiera, espainiera, grekoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
72 m.
Ost. 20
19:30
20
19:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 107 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
107 m.
Ost. 20
20:00
20
20:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 107 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Ost. 20
20:15
20
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 95 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
95 m.
Ost. 20
20:15
20
20:15
Principe, 9
Made in Spain - 129 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
129 m.
Ost. 20
20:15
20
20:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ost. 20
21:00
20
21:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 97 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
Inaugurazio Ekitaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
97 m.
Ost. 20
21:30
20
21:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 85 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
85 m.
Ost. 20
22:00
20
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Lursaguak (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Tabakalera, 1 aretoa
Hitzik gabe
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ost. 20
22:00
20
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 50 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
50 m.
Ost. 20
22:15
20
22:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Ost. 20
22:30
20
22:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 119 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
119 m.
Ost. 20
22:30
20
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 109 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
109 m.
Ost. 20
22:30
20
22:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 97 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
97 m.
Ost. 20
22:30
20
22:30
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 102 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
102 m.
Ost. 20
23:15
20
23:15
Principe, 9
Made in Spain - 83 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, ingelesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Made in Spain 
83 m.
Ost. 20
24:00
20
24:00
Kursaal, 2
Perlak - 107 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
107 m.
Lar. 21
08:30
21
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 94 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
94 m.
Lar. 21
09:00
21
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Lar. 21
09:00
21
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 107 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Lar. 21
09:30
21
09:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 107 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
107 m.
Lar. 21
10:00
21
10:00
Principe, 2
Belodromoa - 80 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
80 m.
Lar. 21
11:30
21
11:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 114 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
114 m.
Lar. 21
12:00
21
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Lar. 21
12:00
21
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 94 m.
Kursaal, 2
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
94 m.
Lar. 21
12:00
21
12:00
Principe, 3
Sail Ofiziala - 110 m.
Principe, 3
J.B. (tibetera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
Lar. 21
12:00
21
12:00
Trueba, 1
Haurrentzako zinema - 107 m.
Trueba, 1
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
107 m.
Lar. 21
12:00
21
12:00
Belodromoa
KONTZERTUA & PROIEKZIOA BELODROMOAN
Beste ekintza batzuk - 90 m.
Belodromoa
Sarrera doan Zinemaldiaren informazio-guneetan gonbidapena jasota.
Beste ekintza batzuk 
90 m.
Lar. 21
14:30
21
14:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 106 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
106 m.
Lar. 21
14:30
21
14:30
Principe, 2
Belodromoa - 240 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
TELESAIL OSOA (8 KAPITULU) 240 minutu eta 15 minutuko atsedenaldia
2(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
240 m.
Lar. 21
15:45
21
15:45
Principe, 7
Perlak - 119 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 82 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
82 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 103 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
103 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 106 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
106 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Antiguo Berri, 2
Zinemira - 90 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (euskara)
5(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
90 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 83 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, ingelesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
83 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 60 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
60 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Trueba, 1
Nimic (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 12 m.
Trueba, 1
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
12 m.
Lar. 21
16:00
21
16:00
Trueba, 2
Haurrentzako zinema - 86 m.
Trueba, 2
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
86 m.
Lar. 21
17:00
21
17:00
Principe, 3
New Directors - 92 m.
Principe, 3
J.B. (arabiera, tunisiar) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
92 m.
Lar. 21
17:00
21
17:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 104 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
104 m.
Lar. 21
17:30
21
17:30
Belodromoa
Belodromoa - 80 m.
Belodromoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Belodromoa 
80 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
Antiguo Berri, 2
Lursaguak (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Antiguo Berri, 2
Hitzik gabe
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
Antiguo Berri, 2
Zabaltegi Tabakalera - 50 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
50 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 107 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak portugesez eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
107 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 129 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
129 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
Trueba, 1
Zinemira - 72 m.
Trueba, 1
J.B. (arabiera, ingelesa, farsiera, espainiera, grekoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
72 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
Trueba, 2
New Directors - 94 m.
Trueba, 2
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
94 m.
Lar. 21
18:00
21
18:00
San Telmo Museoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 135 m.
San Telmo Museoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
135 m.
Lar. 21
18:15
21
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Lar. 21
18:15
21
18:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 85 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
85 m.
Lar. 21
18:30
21
18:30
Principe, 7
Perlak - 107 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
107 m.
Lar. 21
18:45
21
18:45
Kursaal, 2
Culinary Zinema - 81 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Inaugurazioa
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
81 m.
Lar. 21
19:00
21
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Lar. 21
19:00
21
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Lar. 21
19:00
21
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Lar. 21
19:15
21
19:15
Principe, 2
Zinemira - 90 m.
Principe, 2
J.B. (euskara) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
90 m.
Lar. 21
19:15
21
19:15
Principe, 3
Made in Spain - 98 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
98 m.
Lar. 21
19:30
21
19:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 147 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Lar. 21
19:30
21
19:30
Principe, 9
Zinemira - 77 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
77 m.
Lar. 21
20:00
21
20:00
Victoria Eugenia Antzokia
Donostia Saria Emanaldiak - 124 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (grekoa, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Costa-Gavrasi Donostia Saria emateko gala
Costa-Gavrasi Donostia Saria-emate Gala
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Donostia Saria Emanaldiak 
124 m.
Lar. 21
20:00
21
20:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 82 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
82 m.
Lar. 21
20:00
21
20:00
Trueba, 1
Lursaguak (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Trueba, 1
Hitzik gabe
5(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Lar. 21
20:00
21
20:00
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 50 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
50 m.
Lar. 21
20:15
21
20:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 83 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
83 m.
Lar. 21
20:15
21
20:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 107 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
107 m.
Lar. 21
20:15
21
20:15
Trueba, 2
New Directors - 81 m.
Trueba, 2
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena 
New Directors 
81 m.
Lar. 21
20:30
21
20:30
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 87 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
87 m.
Lar. 21
20:45
21
20:45
Okendo Plaza
Zinemira - 90 m.
Okendo Plaza
J.B. (euskara)
EMANALDI ISILAK (Emanaldiak entzungailuekin)
5(e)tik 4. emanaldia
Zinemira 
90 m.
Lar. 21
20:45
21
20:45
Principe, 7
Perlak - 102 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
102 m.
Lar. 21
21:30
21
21:30
Kursaal, 2
New Directors - 92 m.
Kursaal, 2
J.B. (arabiera, tunisiar) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
92 m.
Lar. 21
22:00
21
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nimic (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 12 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
12 m.
Lar. 21
22:00
21
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 60 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
60 m.
Lar. 21
22:00
21
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Lar. 21
22:00
21
22:00
Antiguo Berri, 2
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Lar. 21
22:00
21
22:00
Antiguo Berri, 2
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Lar. 21
22:15
21
22:15
Principe, 3
Made in Spain - 78 m.
Principe, 3
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
78 m.
Lar. 21
22:15
21
22:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 113 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
113 m.
Lar. 21
22:15
21
22:15
Trueba, 2
Made in Spain - 129 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
129 m.
Lar. 21
22:30
21
22:30
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Lar. 21
22:30
21
22:30
Principe, 9
Zinemira - 79 m.
Principe, 9
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
79 m.
Lar. 21
22:30
21
22:30
Antiguo Berri, 6
New Directors - 81 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
81 m.
Lar. 21
22:45
21
22:45
Antzoki Zaharra
Perlak - 96 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
96 m.
Lar. 21
23:00
21
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 97 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
97 m.
Lar. 21
23:30
21
23:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 109 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
3(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
109 m.
Lar. 21
24:00
21
24:00
Kursaal, 2
Perlak - 106 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
106 m.
Iga. 22
08:30
22
08:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 147 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Iga. 22
08:30
22
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 82 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
82 m.
Iga. 22
09:00
22
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 99 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Iga. 22
09:30
22
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 92 m.
Kursaal, 2
J.B. (arabiera, tunisiar) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
92 m.
Iga. 22
11:30
22
11:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 185 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
185 m.
Iga. 22
12:00
22
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 99 m.
Kursaal, 1
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Iga. 22
12:00
22
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 82 m.
Kursaal, 2
J.B. (hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
82 m.
Iga. 22
12:00
22
12:00
Principe, 9
Sail Ofiziala - 130 m.
Principe, 9
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
130 m.
Iga. 22
12:00
22
12:00
Trueba, 1
Haurrentzako zinema - 90 m.
Trueba, 1
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
90 m.
Iga. 22
14:30
22
14:30
Principe, 2
Perlak - 103 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
103 m.
Iga. 22
15:30
22
15:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 114 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
114 m.
Iga. 22
15:45
22
15:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 107 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 110 m.
Kursaal, 1
J.B. (tibetera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
4(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 77 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, kitxua) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
77 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Principe, 3
Perlak - 104 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
104 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Principe, 9
New Directors - 87 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
87 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 89 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
89 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 105 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
105 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 82 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
82 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 72 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (arabiera, ingelesa, farsiera, espainiera, grekoa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
72 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Trueba, 1
Haurrentzako zinema - 83 m.
Trueba, 1
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
83 m.
Iga. 22
16:00
22
16:00
Trueba, 2
Culinary Zinema - 81 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
81 m.
Iga. 22
16:30
22
16:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 115 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
Iga. 22
16:45
22
16:45
Principe, 2
Lursaguak (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Principe, 2
Hitzik gabe
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Iga. 22
16:45
22
16:45
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 50 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
50 m.
Iga. 22
17:00
22
17:00
Belodromoa
Belodromoa - 240 m.
Belodromoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
TELESAIL OSOA (8 KAPITULU) 240 minutu eta 20 minutuko atsedenaldia
2(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Belodromoa 
240 m.
Iga. 22
18:00
22
18:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 114 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
114 m.
Iga. 22
18:00
22
18:00
Antiguo Berri, 7
Zinemira - 90 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (euskara) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
Filma audioz deskribatua euskeraz AudescMobile plataforman
5(e)tik 5. emanaldia
Zinemira 
90 m.
Iga. 22
18:00
22
18:00
Trueba, 1
Perlak - 102 m.
Trueba, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
102 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 3
Perlak - 119 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
119 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 9
La receta de la vida (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
3 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
3 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 9
Nouvelle cuisine (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
3 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 96 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
96 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 60 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
60 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 2
Nimic (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 12 m.
Principe, 2
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
12 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 82 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
82 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
84 m.
Iga. 22
18:15
22
18:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 103 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
103 m.
Iga. 22
18:30
22
18:30
Kursaal, 2
New Directors - 87 m.
Kursaal, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
87 m.
Iga. 22
18:30
22
18:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 97 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
97 m.
Iga. 22
18:30
22
18:30
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 107 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
107 m.
Iga. 22
19:00
22
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 99 m.
Kursaal, 1
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Iga. 22
19:00
22
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 84 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
84 m.
Iga. 22
19:30
22
19:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 96 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Iga. 22
20:00
22
20:00
Principe, 2
Made in Spain - 98 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
98 m.
Iga. 22
20:15
22
20:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Iga. 22
20:15
22
20:15
Trueba, 1
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Trueba, 1
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Iga. 22
20:15
22
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 107 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak portugesez eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
107 m.
Iga. 22
20:15
22
20:15
Principe, 10
Beste ekintza batzuk - 79 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Beste ekintza batzuk 
79 m.
Iga. 22
20:15
22
20:15
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 78 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
78 m.
Iga. 22
20:30
22
20:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 107 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Iga. 22
20:45
22
20:45
Okendo Plaza
Zinemira - 95 m.
Okendo Plaza
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz
EMANALDI ISILAK (Emanaldiak entzungailuekin)
5(e)tik 1. emanaldia
Zinemira 
95 m.
Iga. 22
20:45
22
20:45
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 106 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
106 m.
Iga. 22
20:45
22
20:45
Principe, 3
Made in Spain - 70 m.
Principe, 3
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
70 m.
Iga. 22
20:45
22
20:45
Principe, 9
Zinemira - 74 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
74 m.
Iga. 22
21:00
22
21:00
Antiguo Berri, 2
Perlak - 107 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
107 m.
Iga. 22
21:00
22
21:00
Antiguo Berri, 6
New Directors - 94 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
94 m.
Iga. 22
21:00
22
21:00
Trueba, 2
Zinemira - 79 m.
Trueba, 2
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
79 m.
Iga. 22
21:15
22
21:15
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 97 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
97 m.
Iga. 22
22:00
22
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 147 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Iga. 22
22:00
22
22:00
Principe, 2
New Directors - 81 m.
Principe, 2
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
81 m.
Iga. 22
22:00
22
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Iga. 22
22:30
22
22:30
Trueba, 1
Zinemira - 77 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
77 m.
Iga. 22
22:30
22
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 131 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
131 m.
Iga. 22
22:30
22
22:30
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 85 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
85 m.
Iga. 22
22:45
22
22:45
Principe, 3
Donostia Saria Emanaldiak - 124 m.
Principe, 3
J.B. (grekoa, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
124 m.
Iga. 22
22:45
22
22:45
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 82 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
82 m.
Iga. 22
23:00
22
23:00
Principe, 7
Perlak - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
96 m.
Iga. 22
23:00
22
23:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 85 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
85 m.
Iga. 22
23:15
22
23:15
Principe, 9
Made in Spain - 87 m.
Principe, 9
J.B. (valentziera, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Made in Spain 
87 m.
Iga. 22
23:30
22
23:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 131 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
6(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
131 m.
Ast. 23
08:30
23
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 93 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
93 m.
Ast. 23
09:00
23
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 96 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
09:00
23
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
09:30
23
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 87 m.
Kursaal, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
87 m.
Ast. 23
10:00
23
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 2. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ast. 23
10:30
23
10:30
Principe, 2
New Directors - 72 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
72 m.
Ast. 23
11:00
23
11:00
Antzoki Zaharra
Euskal Zinema Gala - 100 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 1. emanaldia
Euskal Zinema Gala 
100 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 72 m.
Kursaal, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
72 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 89 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 85 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
85 m.
Ast. 23
14:15
23
14:15
Antzoki Zaharra
New Directors - 86 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
86 m.
Ast. 23
15:30
23
15:30
Principe, 7
Perlak - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
96 m.
Ast. 23
15:45
23
15:45
Principe, 3
Perlak - 106 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
106 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 82 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
82 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
La receta de la vida (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
Nouvelle cuisine (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 10
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 7
Perlak - 119 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
119 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 87 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (valentziera, espainiera) azpitituluak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
87 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Trueba, 1
New Directors - 92 m.
Trueba, 1
J.B. (arabiera, tunisiar) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
92 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 130 m.
Kursaal, 1
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
4(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
130 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Kursaal, 2
New Directors - 86 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
86 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 185 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
185 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 360 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
TELESAIL OSOA (6 KAPITULU) 360 minutu eta 20 minutuko atsedenaldia
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
360 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 3
New Directors - 94 m.
Antiguo Berri, 3
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
94 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 102 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ast. 23
17:00
23
17:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 103 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
103 m.
Ast. 23
17:45
23
17:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 110 m.
Principe, 7
J.B. (tibetera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
Ast. 23
18:00
23
18:00
Principe, 3
Perlak - 104 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
104 m.
Ast. 23
18:00
23
18:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 81 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
81 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 84 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
84 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 80 m.
Principe, 9
J.B. (poloniera, vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
80 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 89 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
89 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 110 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (tibetera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 77 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, kitxua) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
77 m.
Ast. 23
18:30
23
18:30
Antiguo Berri, 7
Lursaguak (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Antiguo Berri, 7
Hitzik gabe
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ast. 23
18:30
23
18:30
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 50 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
50 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 124 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Kursaal, 2
New Directors - 93 m.
Kursaal, 2
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
93 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 97 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
97 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Antiguo Berri, 7
Nimic (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 12 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
12 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 115 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 60 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
60 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Trueba, 2
Culinary Zinema - 80 m.
Trueba, 2
J.B. (poloniera, vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
80 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Principe, 3
Made in Spain - 80 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
80 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 147 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Principe, 10
Zinemira - 74 m.
Principe, 10
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
74 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 97 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
97 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 70 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
70 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 105 m.
Trueba, 1
J.B. (alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
105 m.
Ast. 23
20:30
23
20:30
Principe, 9
Zinemira - 63 m.
Principe, 9
J.B. (frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
63 m.
Ast. 23
20:30
23
20:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 107 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Antiguo Berri, 7
New Directors - 82 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (hebreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
82 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 102 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
102 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 78 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
78 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 98 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
98 m.
Ast. 23
22:15
23
22:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 83 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
83 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 85 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
85 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Principe, 3
Sail Ofiziala - 115 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 185 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
185 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Trueba, 1
New Directors - 82 m.
Trueba, 1
J.B. (hebreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
82 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Trueba, 2
Zinemira - 63 m.
Trueba, 2
J.B. (frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
63 m.
Ast. 23
22:45
23
22:45
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 103 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
103 m.
Ast. 23
22:45
23
22:45
Principe, 9
Made in Spain - 95 m.
Principe, 9
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Made in Spain 
95 m.
Ast. 23
22:45
23
22:45
Antiguo Berri, 2
Horizontes Latinos - 103 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
103 m.
Ast. 23
23:00
23
23:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Ast. 23
23:00
23
23:00
Principe, 2
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Principe, 2
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Ast. 23
23:15
23
23:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 99 m.
Principe, 7
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Ast. 24
08:30
24
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 97 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (bulgariera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
97 m.
Ast. 24
09:00
24
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 120 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 24
09:00
24
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 124 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 24
09:30
24
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 93 m.
Kursaal, 2
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
93 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 2 aretoa
Belodromoa - 90 m.
Tabakalera, 2 aretoa
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta euskaraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
90 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 3. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 23 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
23 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Una sombra oscilante (Film laburra)
Nest Film Students - 11 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
11 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Drifting (Film laburra)
Nest Film Students - 16 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
16 m.
Ast. 24
11:00
24
11:00
Principe, 2
EiTB Gala - 105 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, grekoa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
EiTB Gala 
105 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 120 m.
Kursaal, 1
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 97 m.
Kursaal, 2
J.B. (bulgariera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
97 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Principe, 3
Sail Ofiziala - 93 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Benèze / At Ease (Film laburra)
Nest Film Students - 25 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
25 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 17 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
17 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 97 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
97 m.
Ast. 24
15:30
24
15:30
Antiguo Berri, 2
Donostia Saria Emanaldiak - 124 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (grekoa, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
124 m.
Ast. 24
15:30
24
15:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 78 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
78 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 113 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
113 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 6
Sail Ofiziala - 130 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
130 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 7
Perlak - 106 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
106 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 89 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 84 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
84 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 2
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera, espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 3
Made in Spain - 107 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
107 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 7
Perlak - 103 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
103 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 8
New Directors - 72 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
72 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Trueba, 2
Zabaltegi Tabakalera - 84 m.
Trueba, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
84 m.
Ast. 24
16:30
24
16:30
Victoria Eugenia Antzokia
Horizontes Latinos - 86 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Horizontes Latinos 
86 m.
Ast. 24
16:30
24
16:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 70 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
70 m.
Ast. 24
17:30
24
17:30
Trueba, 1
New Directors - 87 m.
Trueba, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
87 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
San Telmo Museoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
San Telmo Museoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
Principe, 2
Made in Spain - 89 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, suediera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
89 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 74 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
74 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 97 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
97 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 107 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 15 m.
Principe, 9
J.B. (euskara, espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
15 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 126 m.
Principe, 9
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
126 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 115 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Antiguo Berri, 7
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Ast. 24
18:45
24
18:45
Principe, 3
Zabaltegi Tabakalera - 180 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
1, 2 ETA 2 KAPITULUAK, 180 minutu
3(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
180 m.
Ast. 24
18:45
24
18:45
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 102 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
102 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 120 m.
Kursaal, 1
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Kursaal, 2
New Directors - 70 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
70 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 85 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
85 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 103 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
103 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 120 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Klasikoak 
120 m.
Ast. 24
19:30
24
19:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ast. 24
19:30
24
19:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 97 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
97 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
La receta de la vida (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 3 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
Nouvelle cuisine (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 84 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Principe, 2
Made in Spain - 120 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
120 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 95 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
95 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Principe, 10
Zinemira - 103 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
103 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 105 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (alemana, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
105 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Trueba, 2
Made in Spain - 95 m.
Trueba, 2
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
95 m.
Ast. 24
20:45
24
20:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 24
20:45
24
20:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 99 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Ast. 24
21:00
24
21:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 84 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
84 m.
Ast. 24
21:30
24
21:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 105 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
105 m.
Ast. 24
21:30
24
21:30
Victoria Eugenia Antzokia
Euskal Zinema Gala - 100 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Euskal Zinema Gala
Euskal Zinemaren Gala
3(e)tik 2. emanaldia
Euskal Zinema Gala 
100 m.
Ast. 24
21:30
24
21:30
Principe, 9
Perlak - 131 m.
Principe, 9
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
131 m.
Ast. 24
21:45
24
21:45
Trueba, 1
Perlak - 185 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
185 m.
Ast. 24
22:00
24
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 124 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 24
22:00
24
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ast. 24
22:00
24
22:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 80 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
80 m.
Ast. 24
22:15
24
22:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Ast. 24
22:15
24
22:15
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 77 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, kitxua) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
77 m.
Ast. 24
22:30
24
22:30
Antiguo Berri, 7
Perlak - 104 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
104 m.
Ast. 24
22:30
24
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 102 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ast. 24
22:30
24
22:30
Principe, 3
Perlak - 114 m.
Principe, 3
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
114 m.
Ast. 24
23:00
24
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 24
23:00
24
23:00
Principe, 10
Perlak - 85 m.
Principe, 10
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
85 m.
Ast. 24
23:00
24
23:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 147 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Ast. 24
23:15
24
23:15
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Principe, 2
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Ast. 25
09:00
25
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 103 m.
Kursaal, 1
J.B. (portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
103 m.
Ast. 25
09:00
25
09:00
Principe, 2
Horizontes Latinos - 84 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
84 m.
Ast. 25
09:00
25
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
102 m.
Ast. 25
09:30
25
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 70 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
70 m.
Ast. 25
10:00
25
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 4. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ast. 25
12:00
25
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 77 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, kitxua) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
77 m.
Ast. 25
12:00
25
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 102 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
102 m.
Ast. 25
12:00
25
12:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 85 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
85 m.
Ast. 25
15:00
25
15:00
Tabakalera, 1 aretoa
Adults (Film laburra)
Nest Film Students - 26 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
26 m.
Ast. 25
15:00
25
15:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 13 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
13 m.
Ast. 25
15:30
25
15:30
Principe, 3
Perlak - 114 m.
Principe, 3
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
114 m.
Ast. 25
15:30
25
15:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 115 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 93 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
4(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Antzoki Zaharra
RTVE Gala - 111 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
RTVE Gala 
111 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 86 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
86 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 95 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
95 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 80 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
80 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 105 m.
Principe, 2
J.B. (alemana, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
105 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Principe, 7
Perlak - 85 m.
Principe, 7
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
85 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 114 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
114 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Antiguo Berri, 7
Euskal Zinema Gala - 100 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
Filma audioz deskribatua euskeraz AudescMobile plataforman
3(e)tik 3. emanaldia
Euskal Zinema Gala 
100 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Trueba, 1
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ast. 25
16:00
25
16:00
Trueba, 2
Culinary Zinema - 84 m.
Trueba, 2
J.B. (japoniera, espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 25
16:30
25
16:30
Tabakalera, 1 aretoa
Hra / Playing (Film laburra)
Nest Film Students - 22 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (txekiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
22 m.
Ast. 25
16:30
25
16:30
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 18 m.
Tabakalera, 1 aretoa
Hitzik gabe
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
18 m.
Ast. 25
18:00
25
18:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 89 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ast. 25
18:00
25
18:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 130 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
130 m.
Ast. 25
18:00
25
18:00
Antiguo Berri, 6
New Directors - 97 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (bulgariera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
97 m.
Ast. 25
18:00
25
18:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 63 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (frantsesa, euskara) azpititulu elektronikoak euskaraz
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
63 m.
Ast. 25
18:00
25
18:00
Trueba, 2
Chinese Opera Film Screening - 121 m.
Trueba, 2
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta txinera estandarran e+ta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Chinese Opera Film Screening 
121 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 62 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
62 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Principe, 2
Perlak - 103 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
103 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Principe, 3
Zabaltegi Tabakalera - 180 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4, 5 ETA 6 KAPITULUAK, 180 minutu
3(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
180 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 84 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
84 m.
Ast. 25
18:15
25
18:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 78 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
78 m.
Ast. 25
18:30
25
18:30
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Ast. 25
18:45
25
18:45
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
6(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
102 m.
Ast. 25
19:00
25
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 102 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
102 m.
Ast. 25
19:00
25
19:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
95 m.
Ast. 25
19:00
25
19:00
Antzoki Zaharra
Donostia Saria Emanaldiak - 98 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
98 m.
Ast. 25
19:30
25
19:30
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 80 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (poloniera, vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
80 m.
Ast. 25
20:15
25
20:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 124 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 25
20:15
25
20:15
Principe, 9
Zinemira - 95 m.
Principe, 9
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
95 m.
Ast. 25
20:15
25
20:15
Principe, 10
Made in Spain - 67 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
67 m.
Ast. 25
20:15
25
20:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 105 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
105 m.
Ast. 25
20:15
25
20:15
Antiguo Berri, 7
New Directors - 72 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
72 m.
Ast. 25
20:15
25
20:15
Trueba, 1
Chinese Opera Film Screening - 137 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta txinera estandarran e+ta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Chinese Opera Film Screening 
137 m.
Ast. 25
20:30
25
20:30
Principe, 2
Zinemira - 103 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
103 m.
Ast. 25
20:30
25
20:30
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 135 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
135 m.
Ast. 25
20:30
25
20:30
Trueba, 2
Made in Spain - 120 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
120 m.
Ast. 25
20:45
25
20:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 96 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 25
21:00
25
21:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 89 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
89 m.
Ast. 25
21:15
25
21:15
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 107 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
107 m.
Ast. 25
21:30
25
21:30
Victoria Eugenia Antzokia
EiTB Gala - 105 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, grekoa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Emanaldi honetarako gonbidapenak Okendo plaza eta Kursaaleko informazio postuetan eskuragarri egongo dira.
EITB Gala
2(e)tik 2. emanaldia
EiTB Gala 
105 m.
Ast. 25
22:00
25
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 103 m.
Kursaal, 1
J.B. (portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
103 m.
Ast. 25
22:00
25
22:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 107 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
107 m.
Ast. 25
22:00
25
22:00
Principe, 3
Donostia Saria Emanaldiak - 124 m.
Principe, 3
J.B. (grekoa, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
124 m.
Ast. 25
22:00
25
22:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 102 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
102 m.
Ast. 25
22:30
25
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 114 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
114 m.
Ast. 25
22:30
25
22:30
Principe, 2
Culinary Zinema - 15 m.
Principe, 2
J.B. (euskara, espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
15 m.
Ast. 25
22:30
25
22:30
Principe, 2
Culinary Zinema - 126 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
126 m.
Ast. 25
22:45
25
22:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 96 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 25
22:45
25
22:45
Antiguo Berri, 6
New Directors - 86 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
86 m.
Ast. 25
23:00
25
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 120 m.
Principe, 7
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 25
23:00
25
23:00
Principe, 9
Made in Spain - 80 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
80 m.
Ast. 25
23:00
25
23:00
Trueba, 1
New Directors - 93 m.
Trueba, 1
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
93 m.
Ast. 25
23:00
25
23:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 102 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
102 m.
Ast. 25
23:30
25
23:30
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 120 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Klasikoak 
120 m.
Ost. 26
08:30
26
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 90 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
90 m.
Ost. 26
09:00
26
09:00
Principe, 2
Horizontes Latinos - 107 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
107 m.
Ost. 26
09:00
26
09:00
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 98 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
98 m.
Ost. 26
09:00
26
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 93 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ost. 26
09:30
26
09:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
95 m.
Ost. 26
10:00
26
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 5. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ost. 26
10:00
26
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 23 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
23 m.
Ost. 26
10:00
26
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 21 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
21 m.
Ost. 26
11:30
26
11:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 119 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
119 m.
Ost. 26
12:00
26
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 98 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
98 m.
Ost. 26
12:00
26
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 102 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
102 m.
Ost. 26
12:00
26
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 93 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ost. 26
12:00
26
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Greata (Nàusea) (Film laburra)
Nest Film Students - 8 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
8 m.
Ost. 26
12:00
26
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Morgen / Tomorrow (Film laburra)
Nest Film Students - 15 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (nederlandera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
15 m.
Ost. 26
12:00
26
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Chiyo (Film laburra)
Nest Film Students - 13 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
13 m.
Ost. 26
14:30
26
14:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 87 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
87 m.
Ost. 26
15:45
26
15:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 120 m.
Principe, 7
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Kursaal, 2
New Directors - 90 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
90 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Beste ekintza batzuk - 77 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Beste ekintza batzuk 
77 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Principe, 2
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
Kopia ez dago egoera onean. Sarrera doan. Ordaindu gabe, baina sarrera jaso behar da.
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Principe, 3
Perlak - 185 m.
Principe, 3
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
185 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Principe, 9
Perlak - 102 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Antiguo Berri, 2
Perlak - 131 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
131 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 85 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
85 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 78 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
78 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 62 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
62 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 89 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
89 m.
Ost. 26
16:00
26
16:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 105 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
105 m.
Ost. 26
16:45
26
16:45
Antzoki Zaharra
New Directors - 90 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (lituaniera, ukrainera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
90 m.
Ost. 26
17:30
26
17:30
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 95 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
95 m.
Ost. 26
18:00
26
18:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 85 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
85 m.
Ost. 26
18:00
26
18:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 85 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
85 m.
Ost. 26
18:00
26
18:00
Antiguo Berri, 7
Culinary Zinema - 80 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (poloniera, vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Culinary Zinema 
80 m.
Ost. 26
18:00
26
18:00
Trueba, 1
Chinese Opera Film Screening - 101 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta txinera estandarran e+ta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Chinese Opera Film Screening 
101 m.
Ost. 26
18:00
26
18:00
San Telmo Museoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
San Telmo Museoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
2(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ost. 26
18:15
26
18:15
Principe, 2
Made in Spain - 89 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, suediera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
89 m.
Ost. 26
18:15
26
18:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 93 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ost. 26
18:15
26
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 85 m.
Principe, 9
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
85 m.
Ost. 26
18:15
26
18:15
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 107 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
107 m.
Ost. 26
18:30
26
18:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 114 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
114 m.
Ost. 26
18:45
26
18:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 89 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ost. 26
19:00
26
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 93 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ost. 26
19:00
26
19:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
95 m.
Ost. 26
19:00
26
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 109 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
109 m.
Ost. 26
19:00
26
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Shakti (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 20 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
20 m.
Ost. 26
19:00
26
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ost. 26
19:30
26
19:30
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 107 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak portugesez eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
107 m.
Ost. 26
19:30
26
19:30
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 15 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (euskara, espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
15 m.
Ost. 26
19:30
26
19:30
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 126 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
126 m.
Ost. 26
20:00
26
20:00
Antiguo Berri, 7
Zinemira - 95 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz
Filma audioz deskribatua euskeraz AudescMobile plataforman
5(e)tik 4. emanaldia
Zinemira 
95 m.
Ost. 26
20:00
26
20:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 95 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
95 m.
Ost. 26
20:15
26
20:15
Principe, 2
New Directors - 70 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
70 m.
Ost. 26
20:15
26
20:15
Principe, 3
Made in Spain - 85 m.
Principe, 3
J.B. ( katalana, frantsesa, wolofera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
85 m.
Ost. 26
20:15
26
20:15
Principe, 9
Zinemira - 105 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
105 m.
Ost. 26
20:15
26
20:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 83 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
83 m.
Ost. 26
20:15
26
20:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Trueba, 1
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Ost. 26
20:30
26
20:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 103 m.
Principe, 7
J.B. (portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
103 m.
Ost. 26
20:30
26
20:30
Trueba, 2
Beste ekintza batzuk - 62 m.
Trueba, 2
2018/2019 ikasturtean Larrotxene kultur etxean egindako lanen erakustaldia
1(e)tik 1. emanaldia
Beste ekintza batzuk 
62 m.
Ost. 26
20:45
26
20:45
Antiguo Berri, 2
Horizontes Latinos - 86 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
86 m.
Ost. 26
21:30
26
21:30
Victoria Eugenia Antzokia
RTVE Gala - 111 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi honetarako gonbidapenak Okendo plaza eta Kursaaleko informazio postuetan eskuragarri egongo dira.
RTVE Gala
2(e)tik 2. emanaldia
RTVE Gala 
111 m.
Ost. 26
22:00
26
22:00
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 98 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Donald Sutherlandi Donostia Saria emateko gala
Donald Sutherlandi Donostia Saria-emate Gala
5(e)tik 3. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
98 m.
Ost. 26
22:00
26
22:00
Kursaal, 2
New Directors - 90 m.
Kursaal, 2
J.B. (lituaniera, ukrainera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
90 m.
Ost. 26
22:00
26
22:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ost. 26
22:00
26
22:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 97 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
97 m.
Ost. 26
22:00
26
22:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 80 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
80 m.
Ost. 26
22:15
26
22:15
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 82 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
82 m.
Ost. 26
22:15
26
22:15
Principe, 10
New Directors - 86 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
86 m.
Ost. 26
22:15
26
22:15
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 103 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa, haitiko kreolera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
103 m.
Ost. 26
22:15
26
22:15
Antiguo Berri, 7
Perlak - 103 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
103 m.
Ost. 26
22:30
26
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 112 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa, kazakhera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
112 m.
Ost. 26
22:30
26
22:30
Principe, 3
Made in Spain - 80 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
80 m.
Ost. 26
22:30
26
22:30
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 120 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
120 m.
Ost. 26
22:45
26
22:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 124 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ost. 26
22:45
26
22:45
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 86 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
86 m.
Ost. 26
23:00
26
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 102 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
102 m.
Ost. 26
23:00
26
23:00
Principe, 9
Made in Spain - 113 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
Made in Spain 
113 m.
Ost. 26
23:00
26
23:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 84 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
84 m.
Ost. 27
08:30
27
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 99 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
99 m.
Ost. 27
09:00
27
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 109 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
109 m.
Ost. 27
09:00
27
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Ost. 27
09:00
27
09:00
Principe, 2
Horizontes Latinos - 85 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
85 m.
Ost. 27
09:30
27
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 90 m.
Kursaal, 2
J.B. (lituaniera, ukrainera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
90 m.
Ost. 27
10:00
27
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 6. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ost. 27
11:45
27
11:45
Antzoki Zaharra
Perlak - 137 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
137 m.
Ost. 27
12:00
27
12:00
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Ost. 27
12:00
27
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 105 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
105 m.
Ost. 27
12:00
27
12:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
95 m.
Ost. 27
15:30
27
15:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 112 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa, kazakhera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
112 m.
Ost. 27
15:30
27
15:30
Trueba, 1
Made in Spain - 113 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
113 m.
Ost. 27
15:45
27
15:45
Kursaal, 2
New Directors - 99 m.
Kursaal, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
99 m.
Ost. 27
15:45
27
15:45
Antiguo Berri, 6
Perlak - 114 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
114 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Principe, 10
Zinemira - 105 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
105 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 88 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (tibetera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Klasikoak 
88 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Principe, 2
New Directors - 97 m.
Principe, 2
J.B. (bulgariera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
97 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Principe, 3
Culinary Zinema - 73 m.
Principe, 3
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
73 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Principe, 7
Donostia Saria Emanaldiak - 98 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
98 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Principe, 9
Culinary Zinema - 85 m.
Principe, 9
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
85 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Antiguo Berri, 2
Donostia Saria Emanaldiak - 98 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
98 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 89 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
89 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 85 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. ( katalana, frantsesa, wolofera) azpitituluak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
85 m.
Ost. 27
16:00
27
16:00
Trueba, 2
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Trueba, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ost. 27
16:30
27
16:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 98 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 2. emanaldia
New Directors 
98 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Principe, 2
Culinary Zinema - 15 m.
Principe, 2
J.B. (euskara, espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Culinary Zinema 
15 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Principe, 2
Culinary Zinema - 126 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Culinary Zinema 
126 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Principe, 3
Zabaltegi Tabakalera - 89 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
89 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 97 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
97 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 85 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
85 m.
Ost. 27
18:00
27
18:00
Trueba, 1
Chinese Opera Film Screening - 116 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta txinera estandarran e+ta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Chinese Opera Film Screening 
116 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 89 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
89 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Principe, 7
Perlak - 102 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 87 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
87 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 85 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Klausurako filma
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
85 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 114 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
114 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Ost. 27
18:15
27
18:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 107 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
107 m.
Ost. 27
18:30
27
18:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 93 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ost. 27
18:30
27
18:30
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
95 m.
Ost. 27
18:45
27
18:45
Kursaal, 2
New Directors - 98 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
98 m.
Ost. 27
19:00
27
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 109 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
109 m.
Ost. 27
19:00
27
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 111 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Ost. 27
19:30
27
19:30
Belodromoa
Belodromoa - 90 m.
Belodromoa
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta euskaraz
2(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Belodromoa 
90 m.
Ost. 27
20:00
27
20:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 85 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
85 m.
Ost. 27
20:15
27
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 95 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
95 m.
Ost. 27
20:15
27
20:15
Principe, 3
Perlak - 114 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
114 m.
Ost. 27
20:15
27
20:15
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ost. 27
20:30
27
20:30
Principe, 7
Perlak - 112 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa, kazakhera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
112 m.
Ost. 27
20:30
27
20:30
Principe, 9
Made in Spain - 76 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
76 m.
Ost. 27
20:30
27
20:30
Principe, 10
Culinary Zinema - 62 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
62 m.
Ost. 27
20:30
27
20:30
Trueba, 1
Shakti (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 20 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
20 m.
Ost. 27
20:30
27
20:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ost. 27
20:45
27
20:45
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 137 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
137 m.
Ost. 27
20:45
27
20:45
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 103 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa, haitiko kreolera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
103 m.
Ost. 27
20:45
27
20:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 102 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
102 m.
Ost. 27
20:45
27
20:45
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 95 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
95 m.
Ost. 27
20:45
27
20:45
Trueba, 2
Zinemira - 95 m.
Trueba, 2
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
95 m.
Ost. 27
21:00
27
21:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 103 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa, haitiko kreolera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
103 m.
Ost. 27
21:30
27
21:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 96 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, maia kaqchikelera , maia ixilera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Amaiera lehiaketaz kanpo
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
96 m.
Ost. 27
22:00
27
22:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 89 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
89 m.
Ost. 27
22:00
27
22:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 67 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
67 m.
Ost. 27
22:15
27
22:15
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Penélope Cruzi Donostia Saria emateko gala
Penélope Cruzi Donostia Saria-emate Gala
5(e)tik 3. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Ost. 27
22:15
27
22:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 135 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
135 m.
Ost. 27
22:30
27
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 98 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
98 m.
Ost. 27
22:30
27
22:30
Antiguo Berri, 7
Perlak - 102 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
6(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ost. 27
22:45
27
22:45
Principe, 3
Perlak - 87 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
87 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 93 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Principe, 9
Zinemira - 87 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
87 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 88 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (tibetera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Klasikoak 
88 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 103 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
103 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Antiguo Berri, 4
Culinary Zinema - 85 m.
Antiguo Berri, 4
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Culinary Zinema 
85 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Antiguo Berri, 6
New Directors - 90 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
90 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Trueba, 1
New Directors - 99 m.
Trueba, 1
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
99 m.
Ost. 27
23:00
27
23:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 85 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
85 m.
Ost. 27
23:15
27
23:15
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Principe, 2
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Ost. 27
24:00
27
24:00
Kursaal, 2
Perlak - 87 m.
Kursaal, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
87 m.
Ost. 27
24:00
27
24:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 119 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 28
09:00
28
09:00
Principe, 2
Horizontes Latinos - 80 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
80 m.
Lar. 28
09:00
28
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 111 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Lar. 28
09:00
28
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (mandarin-txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Lar. 28
10:00
28
10:00
Antzoki Zaharra
Perlak - 96 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
96 m.
Lar. 28
11:30
28
11:30
Trueba, 1
Haurrentzako zinema - 92 m.
Trueba, 1
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
92 m.
Lar. 28
12:00
28
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Lar. 28
12:30
28
12:30
Antzoki Zaharra
Ustekabeko filma - 122 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
Ustekabeko filma 
122 m.
Lar. 28
15:30
28
15:30
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Lar. 28
15:30
28
15:30
Principe, 3
Perlak - 137 m.
Principe, 3
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
137 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 109 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
109 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Kursaal, 2
Donostia Hiria Publikoaren saria
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Principe, 2
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 9
Perlak - 112 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa, kazakhera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
112 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 450 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (hungariera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
450 minutu, 15 minutuko 2 atsedenaldirekin
1(e)tik 1. emanaldia
Klasikoak 
450 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 2
Perlak - 119 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 6
New Directors - 99 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
99 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 7
Shakti (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 20 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
20 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 87 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
87 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Trueba, 1
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Trueba, 2
Haurrentzako zinema - 75 m.
Trueba, 2
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
75 m.
Lar. 28
17:00
28
17:00
Antzoki Zaharra
Euskal Zinemaren Irizar saria
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
18:00
28
18:00
San Telmo Museoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 106 m.
San Telmo Museoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
106 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Victoria Eugenia Antzokia
Ustekabeko filma - 122 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Ustekabeko filma 
122 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Principe, 2
New Directors - 90 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
90 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 85 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
85 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Trueba, 1
Chinese Opera Film Screening - 122 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta txinera estandarran e+ta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Chinese Opera Film Screening 
122 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Belodromoa
Perlak - 98 m.
Belodromoa
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Amaiera Saio Berezia: 18:15 The Climb (Perlak itxiera). 20:30. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Song of Names (Amaiera S. Ofiziala LK).
2(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
98 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Principe, 7
Perlak - 87 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
87 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 102 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
102 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
95 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Principe, 3
Perlak - 114 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
114 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Principe, 9
Perlak - 119 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Antiguo Berri, 2
Perlak - 112 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa, kazakhera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
112 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 137 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
137 m.
Lar. 28
18:45
28
18:45
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Lar. 28
19:00
28
19:00
Kursaal, 2
Gazteriaren TCM saria
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
 Aurkezpena 
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
20:00
28
20:00
Antzoki Zaharra
Zabaltegi Tabakalera saria
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
20:00
28
20:00
Principe, 2
New Directors - 90 m.
Principe, 2
J.B. (lituaniera, ukrainera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
90 m.
Lar. 28
20:00
28
20:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 113 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
113 m.
Lar. 28
20:15
28
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Lar. 28
20:15
28
20:15
Principe, 7
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Lar. 28
20:15
28
20:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 113 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
113 m.
Lar. 28
20:30
28
20:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 111 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Amaiera lehiaketaz kanpo
Sari-emate eta amaierako gala
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Lar. 28
20:30
28
20:30
Trueba, 1
New Directors - 98 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
98 m.
Lar. 28
20:30
28
20:30
Trueba, 2
Culinary Zinema - 73 m.
Trueba, 2
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
73 m.
Lar. 28
20:45
28
20:45
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Lar. 28
21:00
28
21:00
Principe, 3
Made in Spain - 80 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
80 m.
Lar. 28
21:00
28
21:00
Principe, 9
Made in Spain - 89 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, ingelesa, suediera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
89 m.
Lar. 28
21:00
28
21:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 93 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Lar. 28
21:15
28
21:15
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 109 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
109 m.
Lar. 28
21:30
28
21:30
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 96 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, maia kaqchikelera , maia ixilera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
96 m.
Lar. 28
22:00
28
22:00
Kursaal, 2
Kutxabank-New Directors saria
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
22:00
28
22:00
Principe, 2
Shakti (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 20 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
20 m.
Lar. 28
22:00
28
22:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Lar. 28
22:15
28
22:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 85 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
85 m.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 76 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
76 m.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 82 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
82 m.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 80 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
80 m.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Belodromoa
Sail Ofiziala - 111 m.
Belodromoa
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz
Amaiera Saio Berezia: 18:15 The Climb (Perlak itxiera). 20:30. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Song of Names (Amaiera S. Ofiziala LK).
Closing Ceremony at the Velodrome
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Lar. 28
22:45
28
22:45
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 96 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, maia kaqchikelera , maia ixilera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
96 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 103 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa, haitiko kreolera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
103 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Antzoki Zaharra
Urrezko Maskorra
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
23:00
28
23:00
Principe, 3
Perlak - 137 m.
Principe, 3
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
137 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 109 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
109 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Antiguo Berri, 2
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Lar. 28
23:15
28
23:15
Principe, 9
Perlak - 119 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 28
23:30
28
23:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 114 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
114 m.
Lar. 28
24:00
28
24:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 131 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
131 m.
Ast. 30
20:00
30
20:00
Azkuna Zentroa
Sail Ofiziala - 147 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Ast. 1
20:00
1
20:00
Azkuna Zentroa
Sail Ofiziala - 89 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ast. 2
20:00
2
20:00
Azkuna Zentroa
New Directors - 92 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (arabiera, tunisiar) azpitituluak espainieraz
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
92 m.
Ost. 3
20:00
3
20:00
Azkuna Zentroa
Perlak - 131 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
6(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
131 m.
Ost. 4
20:00
4
20:00
Azkuna Zentroa
Perlak - 102 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
6(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
102 m.
Lar. 5
20:00
5
20:00
Azkuna Zentroa
New Directors - 90 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
90 m.
Iga. 6
20:00
6
20:00
Azkuna Zentroa
Sail Ofiziala - 111 m.
Azkuna Zentroa
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz
DONOSTIA ZINEMALDIA AZKUNA ZENTROAN / 2019(E)KO IRAIALEN 30(E)TIK 2019(E)KO URRIAREN 6(E)RA
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
 
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea