tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretoa
Saila
Filma

Astelehena 23
75 emanaldiak
Ast. 23
20:30
23
20:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 107 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Ast. 23
17:45
23
17:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 110 m.
Principe, 7
J.B. (tibetera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 110 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (tibetera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
Ast. 23
23:15
23
23:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 99 m.
Principe, 7
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 130 m.
Kursaal, 1
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
4(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
130 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
09:00
23
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 96 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 89 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 3
New Directors - 94 m.
Antiguo Berri, 3
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
94 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Trueba, 1
New Directors - 92 m.
Trueba, 1
J.B. (arabiera, tunisiar) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
92 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Antiguo Berri, 7
New Directors - 82 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (hebreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
82 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Trueba, 1
New Directors - 82 m.
Trueba, 1
J.B. (hebreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
82 m.
Ast. 23
09:30
23
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 87 m.
Kursaal, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
87 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 72 m.
Kursaal, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
72 m.
Ast. 23
10:30
23
10:30
Principe, 2
New Directors - 72 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
72 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Kursaal, 2
New Directors - 86 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
86 m.
Ast. 23
14:15
23
14:15
Antzoki Zaharra
New Directors - 86 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
86 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Kursaal, 2
New Directors - 93 m.
Kursaal, 2
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
93 m.
Ast. 23
08:30
23
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 93 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
93 m.
Ast. 23
17:00
23
17:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 103 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
103 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 77 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, kitxua) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
77 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 97 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
97 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 102 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
102 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 147 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
09:00
23
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 124 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 23
18:00
23
18:00
Principe, 3
Perlak - 104 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
104 m.
Ast. 23
15:30
23
15:30
Principe, 7
Perlak - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
96 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 85 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
85 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 185 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
185 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 115 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 23
22:45
23
22:45
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 103 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
103 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 60 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
60 m.
Ast. 23
18:30
23
18:30
Antiguo Berri, 7
Lursaguak (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Antiguo Berri, 7
Hitzik gabe
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ast. 23
18:30
23
18:30
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 50 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
50 m.
Ast. 23
23:00
23
23:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Ast. 23
23:00
23
23:00
Principe, 2
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Principe, 2
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 84 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
84 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ast. 23
19:00
23
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 97 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
97 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 78 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
78 m.
Ast. 23
18:00
23
18:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 81 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
81 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 80 m.
Principe, 9
J.B. (poloniera, vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
80 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Trueba, 2
Culinary Zinema - 80 m.
Trueba, 2
J.B. (poloniera, vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
80 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 102 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ast. 23
11:00
23
11:00
Antzoki Zaharra
Euskal Zinema Gala - 100 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 1. emanaldia
Euskal Zinema Gala 
100 m.
Ast. 23
20:30
23
20:30
Principe, 9
Zinemira - 63 m.
Principe, 9
J.B. (frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
63 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Trueba, 2
Zinemira - 63 m.
Trueba, 2
J.B. (frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
63 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Principe, 3
Made in Spain - 80 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
80 m.
Ast. 23
22:45
23
22:45
Principe, 9
Made in Spain - 95 m.
Principe, 9
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Made in Spain 
95 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 360 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
TELESAIL OSOA (6 KAPITULU) 360 minutu eta 20 minutuko atsedenaldia
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
360 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 105 m.
Trueba, 1
J.B. (alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
105 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Ast. 23
22:15
23
22:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 83 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
83 m.
Ast. 23
18:15
23
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 89 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
89 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Principe, 3
Sail Ofiziala - 115 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 23
22:30
23
22:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 185 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
185 m.
Ast. 23
15:45
23
15:45
Principe, 3
Perlak - 106 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
106 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 7
Perlak - 119 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
119 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 87 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (valentziera, espainiera) azpitituluak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
87 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 70 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
70 m.
Ast. 23
22:00
23
22:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 98 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
98 m.
Ast. 23
20:15
23
20:15
Principe, 10
Zinemira - 74 m.
Principe, 10
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
74 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
La receta de la vida (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 10
Nouvelle cuisine (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Principe, 10
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 23
20:00
23
20:00
Antiguo Berri, 7
Nimic (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 12 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
12 m.
Ast. 23
12:00
23
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 85 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
85 m.
Ast. 23
22:45
23
22:45
Antiguo Berri, 2
Horizontes Latinos - 103 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
103 m.
Ast. 23
10:00
23
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 2. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ast. 23
16:00
23
16:00
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 82 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
82 m.
 
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea