tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretoa
Saila
Filma

Asteartea 24
79 emanaldiak
Ast. 24
21:30
24
21:30
Victoria Eugenia Antzokia
Euskal Zinema Gala - 100 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Euskal Zinema Gala
Euskal Zinemaren Gala
3(e)tik 2. emanaldia
Euskal Zinema Gala 
100 m.
Ast. 24
20:45
24
20:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 99 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 6
Sail Ofiziala - 130 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
130 m.
Ast. 24
23:00
24
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 89 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
89 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 120 m.
Kursaal, 1
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 120 m.
Kursaal, 1
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 24
09:00
24
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 120 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
120 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 103 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
103 m.
Ast. 24
17:30
24
17:30
Trueba, 1
New Directors - 87 m.
Trueba, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
87 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 8
New Directors - 72 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
72 m.
Ast. 24
09:30
24
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 93 m.
Kursaal, 2
J.B. (valentziera, katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
93 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Kursaal, 2
New Directors - 70 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
70 m.
Ast. 24
16:30
24
16:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 70 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
70 m.
Ast. 24
22:15
24
22:15
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 77 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, kitxua) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
77 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 97 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
97 m.
Ast. 24
18:45
24
18:45
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 102 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
102 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 84 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
84 m.
Ast. 24
21:00
24
21:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 84 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
84 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 107 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, alemana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
Ast. 24
23:00
24
23:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 147 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
147 m.
Ast. 24
20:45
24
20:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 96 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
96 m.
Ast. 24
22:00
24
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 124 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 24
09:00
24
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 124 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
124 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Principe, 3
Sail Ofiziala - 93 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Ast. 24
22:30
24
22:30
Antiguo Berri, 7
Perlak - 104 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
104 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 85 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
85 m.
Ast. 24
23:00
24
23:00
Principe, 10
Perlak - 85 m.
Principe, 10
J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
85 m.
Ast. 24
22:30
24
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 102 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
102 m.
Ast. 24
16:30
24
16:30
Victoria Eugenia Antzokia
Horizontes Latinos - 86 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Horizontes Latinos 
86 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 70 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
70 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Antiguo Berri, 7
Blue Boy (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 19 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (errumaniera, alemana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
19 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Trueba, 2
Zabaltegi Tabakalera - 84 m.
Trueba, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
84 m.
Ast. 24
19:30
24
19:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 11 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi Tabakalera 
11 m.
Ast. 24
19:30
24
19:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 97 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
97 m.
Ast. 24
15:30
24
15:30
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 78 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
78 m.
Ast. 24
19:00
24
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 120 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Klasikoak 
120 m.
Ast. 24
22:00
24
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 84 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 15 m.
Principe, 9
J.B. (euskara, espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
15 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 9
Culinary Zinema - 126 m.
Principe, 9
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
126 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 74 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
74 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Principe, 10
Zinemira - 103 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
103 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Principe, 2
Made in Spain - 120 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
120 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 3
Made in Spain - 107 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
107 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
Principe, 2
Made in Spain - 89 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, suediera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
89 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 97 m.
Kursaal, 2
J.B. (bulgariera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
97 m.
Ast. 24
08:30
24
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 97 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (bulgariera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
97 m.
Ast. 24
21:30
24
21:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 105 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
105 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 105 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (alemana, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
105 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 23 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
23 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Una sombra oscilante (Film laburra)
Nest Film Students - 11 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
11 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Drifting (Film laburra)
Nest Film Students - 16 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
16 m.
Ast. 24
18:00
24
18:00
San Telmo Museoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
San Telmo Museoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 91 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
91 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 95 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
95 m.
Ast. 24
22:15
24
22:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 113 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
113 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 2
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera, espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
84 m.
Ast. 24
18:15
24
18:15
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 115 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
Ast. 24
15:30
24
15:30
Antiguo Berri, 2
Donostia Saria Emanaldiak - 124 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (grekoa, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
124 m.
Ast. 24
18:45
24
18:45
Principe, 3
Zabaltegi Tabakalera - 180 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
1, 2 ETA 2 KAPITULUAK, 180 minutu
3(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
180 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Principe, 7
Perlak - 103 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
103 m.
Ast. 24
21:30
24
21:30
Principe, 9
Perlak - 131 m.
Principe, 9
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
131 m.
Ast. 24
21:45
24
21:45
Trueba, 1
Perlak - 185 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
185 m.
Ast. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 7
Perlak - 106 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
106 m.
Ast. 24
22:30
24
22:30
Principe, 3
Perlak - 114 m.
Principe, 3
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
114 m.
Ast. 24
22:00
24
22:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 80 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
80 m.
Ast. 24
20:15
24
20:15
Trueba, 2
Made in Spain - 95 m.
Trueba, 2
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
95 m.
Ast. 24
23:15
24
23:15
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Principe, 2
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
La receta de la vida (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 3 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 24
20:00
24
20:00
Antiguo Berri, 8
Nouvelle cuisine (Film laburra)
Culinary Zinema - 3 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
3 m.
Ast. 24
11:00
24
11:00
Principe, 2
EiTB Gala - 105 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, grekoa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
EiTB Gala 
105 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 97 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
97 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Benèze / At Ease (Film laburra)
Nest Film Students - 25 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
25 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 17 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students 
17 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Belodromoa
Belodromoa - 101 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 3. emanaldia
Belodromoa 
101 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Tabakalera, 2 aretoa
Belodromoa - 90 m.
Tabakalera, 2 aretoa
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta euskaraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
2(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
90 m.
 
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea